Special Days Image
Sayfa 74/888 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 585 - 592 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    2017 mayısında 41 liraya aldım. 13.66 USD eder. Şu andaki kurla 83.5 TL eder. Daha çok beklerler. Bir çok arkadaş Dolar bazında aynı durumdadır. O yüzden bunlara ekmek çıkmaz. 120- 150 arası satış düşünürüm. Ondan ötesi avuçlarını yalarlar.
    120-150 arası.... Hakikaten bu rakamlara gelebileceğini düşünüyor musunuz? Vallaha benim de gönlümden geçiyor böyle rakamlar ama... İnşallah hep beraber kazanırız...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    120-150 arası.... Hakikaten bu rakamlara gelebileceğini düşünüyor musunuz? Vallaha benim de gönlümden geçiyor böyle rakamlar ama... İnşallah hep beraber kazanırız...

Eğer imardan sonra satışta bu fiyatlara gelmiyorsa, halka açıklığında büyük bir yolsuzluk yaptıklarını kabul etmiş olurlar. 7 sene önce 1.200 bin dolar dönümü halka açmış. İmarsız arazi. şimdi imar gelecek hala fiyat artmayacak mı. 2 milyon dolar etse zaten hisse 120 tl olur. Yok etmiyorsa halka açılırken fahiş bir fiyatla halkı aldatmışlar demektir.

3. Bilindiği gibi Turgg arsası, Kartal Dap Yapı İst Marinanın hemen arkasında.

DAP Yapı ve Eltes İnşaat Ortaklığı, 2012 Kasım ayında yapılan ve 2013 Şubat ayında onaylanan 60 bin metrekarelik Emlak Konut GYO Kartal Çimento Fabrikası arazisi ihalesini, 1 milyar 335 milyon liralık hasılat taahhüdü ve bu hasılatın yüzde 40'ına denk düşen yaklaşık 542 milyon lirayı Emlak Konut GYO'ya arsa karşılığı ödeme teklifiyle kazanmıştı.

Aradan 7 yıl geçmiş. 69 bin metrekare arsası olan Turggnin bugünkü Bist kapanışına göre piyasa değeri 336 milyon lira.

TCMB verilerine göre Kasım 2012 den Ocak 2020 ye kadar geçen sürede gerçekleşen enflasyon % 110.

İstanbul'da nitelikli konut projesi geliştirilebilecek bu büyüklükte bir araziyi bulmak artık zor.

Tüm bu verileri baz aldığımda imar sonrası hisse başı değerinin 150 liradan aşağı olmayacağını öngörüyorum.

YTD

İnşallah arkadaşlar dediklerinize katılıyorum. Yıllardır inim inim inlettiler. Türlü türlü dalavere çevirdiler. Bunun müsebbibleri bundan sonra kağıdı rahat bırakıp ederine gitmesine müsade edecekler mi? İşte orası kafamı kurcalıyor. Haa daha büyük bir oyuncu gelir, bunları dize getirir ona birşey diyemem. Tüm paydaşlarımızın güzel günler görmesi dileğiyle, hayırlı geceler...

5. evet yarin zurnanin zirt dedigi yere geldik... bakalim zurna odecekmi yoksa zirt mi yapacak gorecez...insallah askidan inerde rahat bi nefes aliriz

6.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    evet yarin zurnanin zirt dedigi yere geldik... bakalim zurna odecekmi yoksa zirt mi yapacak gorecez...insallah askidan inerde rahat bi nefes aliriz
    İnşallah...

Bence öttürür gibi yaparlar, sonra boğazımıza dizerler. Şimdiye kadar hep bu oldu, umarım bu sefer dağı taşı inletir sesi. Duyan gelsin de şenlik olsun...

8. Askı haberi sabah mı akşam mı gelecek

Sayfa 74/888 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •