Sayfa 740/888 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. ozdemir abi surekli mal aliyoruz umarim senin lotlar eksilmiyordur..benim hisse adeti surekli artiyorda...zararina malini bana satmiyorsundur umarim

2. 215 tl üzerinde alıcılı görmeden gidiyor diye düsünmeyin. Maliyet orası canını yaktigim yer şimdi o acıtıyor hesapta .

3.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    ozdemir abi surekli mal aliyoruz umarim senin lotlar eksilmiyordur..benim hisse adeti surekli artiyorda...zararina malini bana satmiyorsundur umarim
    gerci ozdemirin malina gazmanbaba cokmus...biz fare misali ozdemirin lotlarini tirtikliyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    215 tl üzerinde alıcılı görmeden gidiyor diye düsünmeyin. Maliyet orası canını yaktigim yer şimdi o acıtıyor hesapta .
    baba sende vur diyince öldürmüşsün...

5.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    215 tl üzerinde alıcılı görmeden gidiyor diye düsünmeyin. Maliyet orası canını yaktigim yer şimdi o acıtıyor hesapta .
    şu fiyatlarda özeldemir abimiz zararda oturmuyorsa bende eşek gibi aniririm...

6. Sıkıntı değil eşek gibi taşıyorum ama oda gelip it gibi çizecek ahanda buraya not düşüyorum.
    Hatırlayan bilir en son 25 tl civarında yapmıştı bunu sonunda ne oldu biz eşek gibi taşıdık onlarda it gibi çizdi zamanında.

7. Eşekleri çok severim çok güzel gözleri olur. Ehh eşeğin önde gideniyim ne yapalım aha işte eşek gibi anırtiyir beni akli sıra...

Bizde gizli saklı yok neyse o açık pokere döndük.

Yalancının pokeri oynuyor arkadaşlar.

8. ozdemir ucar abimiz bu.. vakti zamaninda deniz bankida bu ucurmus

Sayfa 740/888 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •