Sayfa 751/888 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Tahta yapmakta zor her fiyata mal verecen mecbur.

Alislar bitince basarsın koçum sıkıntı yok.

Başka bir gün devam ederiz kaldığımız yerden paramız oldukça.

2. Hadi bana müsade kafana göre takıl spek.

3. Biraz da biz aldık.Alalim.
    Sen de devam et.

4. Uzun süre sıkılmadan bekleyecek gerçek yatırımcı alsın yoksa spek yemi olmayın adamın şakası yok sabır ve inat adamı.

Ben gemileri yakmışım sıkıntı yok .

Sonuna kadar ...

Sabri olmayanı yerler ona göre.

5.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Tahta yapmakta zor her fiyata mal verecen mecbur.

Alislar bitince basarsın koçum sıkıntı yok.

Başka bir gün devam ederiz kaldığımız yerden paramız oldukça.
    gene kizdiracan abi , ozdemir ucar denen arkadasi...valla imar olarak son duzluge girmisken boyle apuk sabuk hareket yaparsa olacagi bu..bunlar kucuk yatirimciyi keriz saniyor...200 lerden sattigi mali 180 lerden alacagini sanan harbi salaktir..

6.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Uzun süre sıkılmadan bekleyecek gerçek yatırımcı alsın yoksa spek yemi olmayın adamın şakası yok sabır ve inat adamı.

Ben gemileri yakmışım sıkıntı yok .

Sonuna kadar ...

Sabri olmayanı yerler ona göre.
    abi bendede maalt var hatiri sayilir miktarda.. oradan cikabilirsem direk hoplatacam tahtayi... bekliyoz orada da tekkeyi..bi hokkabaz orada da var..nereden denk geliyoz boyke hokkabazlara şaklabanlara anlamis degilim

7. Bugun tahtayı izleyemedim. Adamlar tam manipülasyon peşinde. Ağustos basindan beri bir hisse hep düşer mi? Kagit dibinden 10 kat yapan tahtada hala bekleyen varsa onun da maliyeti bellidir. Spek kendinde olmayan maliyete mal veriyor. Ama iste gerçek alici olmayınca fiyat paldır küldür düşüyor. Harbi alici geldi mi de maçaları yetmiyormuş bugün gördük. Su uçarın elinde kalan lotlari alacak biri daha gelse iyi olacaktır. Belki sayın baddog gelir yeni bir başlangıç yaparız. Eskiden 40 lo fiyatlara alislari girdiğinde g.t gibi kalmışlardı mal basamamislardi.. dinsizin hakkından imansız gelir...

8. Yılan ?
    Turna?

Sayfa 751/888 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •