Sayfa 760/888 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. ben olsam bu tahtayı 10 kez çizerim..burayı okuyorsun biliyorum merak ediyorum bende nekadar lot olduğunu biliyormusun

2. Eylül 2022 itibariyle bistteki:

500bin - 1mlyn ₺ bakiyesi olan yatirimci sayısı 71.055 kişi;

1mlyn+ ₺ bakiyesi olan 71.552 kişi mevcut.

Acaba bizim tahta özelinde dağılım nasıldır?

Bu iki kategori dışında kalan kimse yoktur diye düşünüyorum bizim tahtada. Herkes balina bizde o yuzden avlanamiyoruz.

3. Toplam yatırımci sayısı da Eylül 2022 için 2.653.900 kişi.

4. Simdi diğer bir soru: bu hisse 278.5 gördüğü gün ben şahsım adına 250 tl ortalamaya kadar en kötü elimdeki bütün mali bosaltabilirdim. Oradan taa 185 e kadar indi hadi bugünkü kapanisi baz alalım. Duz 200 olsun . 250-200=50 tl eder hisse basi muazzam bir fiyat ben sahsen kendi çalıştığım isimde yılda o kadar kazanamıyorum. Bu spek babasının hayrına göstermedi o fiyatları. Satan olsa alıp devam edecekti. Mal gelmeyince iyice kafayı tirlatti diye düşünüyorum. Zaten hep alislara bin bin giriyordu. Blok çakıp çıkmaya fırsat veriyordu. Kimse çeki almak istemedi. Çoğunluk kutuyu açmadan bu yatırımdan vaz gecmeyecegiz.

5. Ha birde gazmanbaba 215 lerden 20bin aldim dedi aşağı da 185 gösterdiler 30tl eder. Hisse basi zarar kagit üstünde 600bin deli para benim için. Tabi su da var 215ten kitleyene kar yazmasi için 185ten yerine koyabilmesi lazim. Çoğu hareket bence de fiktif.

6. kap var Kartal Belediyesi Meclisi'nin 03.10.2022 tarihindeki toplantısında;

Şirketimiz arazisinin de yer aldığı Plan ve Proje Müdürlüğü'nün; Kartal Merkez S-9 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı İtirazları ile ilgili teklifi (2022/232970) ile Kartal Merkez S-10 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı İtirazları ile ilgili teklifinin (2022/232971) İmar Komisyonuna havalesine karar verilmiştir. 03.10.2022 tarihli Kartal Belediyesi Meclis Toplantısının kaydına https://www.youtube.com/watch?v=DevXCKC_M4U linkinden ulaşılabilmektedir.

Pay sahiplerinin ve Kamunun bilgisine sunarız.

7. Limoncu geldi hanım limoncu koş.
    Spek seni özgür bırakıyorum bakayım gazın yarın akşam kapanışına yetecek mi.
    Bana son aldığım mallardan kâr teklif etme cesaretin olacak mi hep beraber göreceğiz.
    Haa sakin bekleme erken gel daha çok beklersin.

Şimdi gelelim asıl bombaya şirket lütfetmiş kap üzerinden haber atmış adama günaydın derler toplantı pazartesi günü yapıldı buradan paylaştım belediye siteye yüklediği zaman sonra şirket haber yolladı

Aynı gün youtube üzerinden isteyen canlı meclis toplantisini izleyebilir dedim ve sonucunu buradan paylaştım imar komisyonuna havale edildi diye ama bunlar pazartesi günü oldu bugün günlerden perşembe adama günaydın derler
    Zahmet olmuş.
    Herneyse o kadar çok faliyet alanımız varki bu mevzu sıradan haber niteliği bile taşımıyor

Bence spek sen yarın dön geri bak senin bile haberin yok herhalde daha önün de en az 1ay daha var.
    Gittiğin yol yol değil yanlış yöndesin dön geri bebeğim benim.

Hadi bana müsade biraz ıhlamur içeyim uykum gelsin sonra tavuklar gibi erkenden yatayım ehtiyarlik zor valla.

8. İmar komisyonundan bu dosya kaç ayda çıkar kim bilir?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Sayfa 760/888 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •