Sayfa 781/888 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Yabancı takasta 3bin lotun altına indi. Bakalım gedikteki eski spek Uçarın yapamadığı hareketi tahtaya getirebilecek mi? Twitter'da yazan da kalmadı mallar paket olmuş.
     Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    Bu gün Meksa, Gedik, info iyi çalıştılar. Bankoff elindekini sıfırlamadan yürümüyor bu meret, bu gün yine 1,300 adet satmış. Geri kalanlar fasa fiso. Gedik takaslarda 200 bin bandını aştı galiba !. Şu Aralık gelse de, biraz kar filan yağsa iyi olurdu. Yoksa barajlarda su kalmayacak!..

2. öyle yada böyle süreç devam ediyor.BİLDİĞİM kadarıyla İstanbul da o bölgede arsa yok denecek kadar az.bunun tarlası arsa oldu illa günü gelince değerini bulur diye düşünüyorum. ist marin de 3+1 daire 120 m2 13 - 15 milyon .gibi fiyatlar var kıyaslamak doğru mu bilmiyorum.yıllar önce idi KONYA çimentoda yüklü malım vardı (kendime göre) sıkıldım sattım . girdi birileri tahtaya uçurdu mübarek insanlar.şimdi ardından bakıp bakıp hayıflanıyorum.bi mübarek te bizim turgg ye girerde bunuda uçurur inşaallah.yoksa bu kıymetli hisse arada oyuncak oluyor. inanıyorum ki buda değerini bulacaktır.herkesin kararı kendine.kesinlikle yatırım tavsiyesi gibi algılamayın.

3. Gedikli ağam kaçak yolcu kontrolü yapıyor.

4. Biz ha uçak kalkacak, şimdi take off bak anons yapıldı diyoruz da. Bu bizim çok uzun yıllardır bildiğimiz baskılama politikası basbayağı.Adamlar en önemli gelişmeyi göğsünde yumuşattı ve söndürdü topun şiddetini. Ayağına almış varyete yapıyor. Hala dolar bazında piyasaya açıldığı fiyatlarda dolaşıyor.

5. Sn bezginbekir vallaha bizim köyde mal almayan bir tek köyün delisi kaldi oda alırsa zaten alacak kimse kalmamış olacak.

Allah razı olsun ne diyim sabırla beklemeye devam ediyorum/z

Yada bizim deli haklı çıkacak biz yeni deli olacağız.

Şaka bir yana arazi ve ev fiyatları almış başını gidiyor bizim tarla görünümlü arazi resmen inşaatta kullanılan kum fiyatının bile altında.

6. Sasa gelmiş 22 milyardolara, Hektaş 7 milyar doları geçmiş. Korkunç fiyatlar bunlar. Bu şirketler ançak bu fiyatların % 10 u eder. Biri iğneyi batıracak bunlar patlayacak. Ama bu çığ bütün borsayı etkiler gibime geliyor. Korkum oradan yoksa bizim hissenin sağlamlığından kuşkum yok.

7. Şuan Uçar versiyon 2.0 yaşatıyor gedikteki abimiz. Biz pes etmedik Uçar etmişti. Sırada gedikteki speki göreceğiz. Ama suan yaptığı baskılara karnımız tok.

8. Kaçak yolcu ceza ödedi biletsiz yolcu kalmadı.

Sayfa 781/888 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •