Sayfa 783/888 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Demekki ya bizim fiyat çok pahalı adam devamlı geri vites takıyor yada tahtaya canını acıtacak kadar sabırlı yatırımcı alisa gelmiyor.
    Piyasada gelen alıcılar acılan hesaplar hep malum kağıtları trade etmeye odaklanmış durumdalar.

Birde eskiden eczacılara göre de bir uyum ahenk vardı son aylarda onlar zirve tazelerken biz çok gerilerde kaldık gören de eczacılara imar cıktı bize çıkmadı sanacak.

Gedikte uçarın yeni versiyonu gibi davranmaya başladı.
    Yoksa hepsi aynı yolun yolcusu mu demeden de edemiyor insan.

2.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Sasa gelmiş 22 milyardolara, Hektaş 7 milyar doları geçmiş. Korkunç fiyatlar bunlar. Bu şirketler ançak bu fiyatların % 10 u eder. Biri iğneyi batıracak bunlar patlayacak. Ama bu çığ bütün borsayı etkiler gibime geliyor. Korkum oradan yoksa bizim hissenin sağlamlığından kuşkum yok.
    Dün bunu söyledim. Bu daha başlangıç. O hisselerin daha çok gideceği aşağı yol var. Bizim hisse bu olumsuz atmosferden etkilenmese bari. Benim bütün derdim, artık her şey bitti bizim sıramız mecbur fiyatlayacak derken bizim hisse gargaraya gelecek. Genel olumsuzluktan etkileneceğiz. Umarım o hisselere nasıl ayak uydurmadıysa çıkışta , bu yeni trendten de etkilenmemesi gerekir. Soğuk kanlı bakıldığında hiç ilgisi bile yok. Ama genel piyasayı fırsat bilen spek bakalım ne yapacak.

3.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Demekki ya bizim fiyat çok pahalı adam devamlı geri vites takıyor yada tahtaya canını acıtacak kadar sabırlı yatırımcı alisa gelmiyor.
    Piyasada gelen alıcılar acılan hesaplar hep malum kağıtları trade etmeye odaklanmış durumdalar.

Birde eskiden eczacılara göre de bir uyum ahenk vardı son aylarda onlar zirve tazelerken biz çok gerilerde kaldık gören de eczacılara imar cıktı bize çıkmadı sanacak.

Gedikte uçarın yeni versiyonu gibi davranmaya başladı.
    Yoksa hepsi aynı yolun yolcusu mu demeden de edemiyor insan.
    sen inaniyormusun ozdemir ucarin sattigina. Şahsen ben inanmiyorum gedikten alan kisi UCAR degilse tandogan meydaninda eşek gibi aniririm.

4. Adam kazanmadan cikarmi buraya para bağlamış ky kanını emmeden cikmazlar

5. Tahtanın haleti ruhiyesi değişti. Uçar sabırsız adamdı. Gedikte malı alan üslup olarak Uçar a benzemiyor. Ama gostere göstere 170bin lot aldi 3 ağustos taban olduğu günden bugüne. En az Uçar kadar sağlam spek maddi anlamda. Ayni zamanda ecilc da da 5 milyon lot civari toplamış gözüküyor ayni tarihten itibaren. Bizim tahta icin satamayacak kadar cok miktar. Yukari sürüp Coşku vermeden okutmasi zor sahsi düşüncem. Uçar bir sürü kurum kullanıyordu. Bu bodoslama tek kurum aldi. Belki yapi kredi de kendi ekürüsü olabilir. Yapi kredi de ecilc da pozisyonlanmıs. Ytd...

6. Adamın akli fikri hala geçen hafta 263 269 arası kaptırdığı mallarda yoksa eczacı arsası farklı bir bölgede değil

O malları unut sen kâr görmeden gelmez bu saatten sonra .

7. Bizim bu ticaretten kâr edebilmemiz için 3 katlaman gerekli kulliyen zarar.
    3 basamaklar yetmiyor 4 basamaklara geçelim. Masraf çok kurtarmıyor herkes sana yazıyor masrafları ona göre.

8. Geçen hafta 263 / 269 arası alanlar bugünde aynı yerden yine alsalarda biraz hareket olsa

Sayfa 783/888 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •