Sayfa 817/888 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bu hızla 50bin lot malı zor satarsın merak edenlere takasa gelen mal satılıyor. Yasak yemiş olan grup alanda bir kısım uçar abi gibi duruyor. Taban tavan arası sert hareketlere hazırlıklı olmak lazım kemerleri bağlayın.

2. Oyak ta satışa geldi biraz hızlanın ben bile ehtiyar halimle sizden iyi işlem yapıyordum.

3.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bu hızla 50bin lot malı zor satarsın merak edenlere takasa gelen mal satılıyor. Yasak yemiş olan grup alanda bir kısım uçar abi gibi duruyor. Taban tavan arası sert hareketlere hazırlıklı olmak lazım kemerleri bağlayın.
    Vampir gibi atladılar üzerine. Gedik 2 günde 15 bin Oyak bir günde 4 bin küsürü sattı bile. Yalnız benim anlamadığım bunlar yasaklı malı nasıl satış yapabiliyor?

4. Bu imar komisyonundaki kişilerin herbiri partilerden oraya giden kişiler. Bu kişiler genel seçimlerde sahada çalışma yapmak durumundalar. Dolayısıyla bizim 18 uygulama sonuçta teknik bir iş olmasına rağmen bu komisyon nezaretinde yapılıyor diye biliyorum.Bu kişiler sizce seçim sonrasına kadar bu işlere bakabilirler mi? Yani bizim iş yaz ortasına kalmış gibi. Daha yakından konuyu bilen arkadaşlar bizi aydınlatabilir.

5. Hiç bir bilgim yok.
    Önümüzdeki yıl belediye seçimlerinde yerel yönetimlere para lazım onun için tahminim ve umudum belediye seçimlerine kalmadan bu işin en geç bu sene sonuna kadar bir şekilde tamamlanması dikkat ederseniz uzun bir zaman aralığı bıraktım nedeni sadece 15 yıla varan bürokrasi bize artık gereğinden fazla temkinli konuşmaya sevk eder oldu.
    Deprem oluyor kentsel dönüşüm diye millet kurumlar yetkililer her gün ekranlarda ama malesef gerçek hayatta bizim bölgede arpa boyu yol katedemedik .

6.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Hiç bir bilgim yok.
    Önümüzdeki yıl belediye seçimlerinde yerel yönetimlere para lazım onun için tahminim ve umudum belediye seçimlerine kalmadan bu işin en geç bu sene sonuna kadar bir şekilde tamamlanması dikkat ederseniz uzun bir zaman aralığı bıraktım nedeni sadece 15 yıla varan bürokrasi bize artık gereğinden fazla temkinli konuşmaya sevk eder oldu.
    Deprem oluyor kentsel dönüşüm diye millet kurumlar yetkililer her gün ekranlarda ama malesef gerçek hayatta bizim bölgede arpa boyu yol katedemedik .
    Belediyeye para lazım derken neyi ima ettiğini biraz daha açar mısın? Bildiğim kadarıyla, bu işlemler için şirketler ya da şahıslar belediyeye bir para ödemiyor. Ayrıca, seçimlere daha bir yıl var.

7. 5000 dönüm büyüklüğünde toplam bir bölge kentsel dönüşümde ve yeni tapuları bekliyor herhalde yeni tapulardan sonra bir inşa çalışması başlayacaktır. Bunun için ruhsat alınacak harçlar ödenecek ve paraları bildiğim kadarıyla belediye tahsil etmekte yanılıyor muyum.

Işler yavaş ilerlemekte ama sadece bizim turgg arazisinde değil bütün alanda bu yavaşlık malesef devam etmekte.

Yunus mahallesi kabaca 180 dönüm hariç 18 uygulamasında onlar kapsam dışı bildiğim kadariyla.

8.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Bu imar komisyonundaki kişilerin herbiri partilerden oraya giden kişiler. Bu kişiler genel seçimlerde sahada çalışma yapmak durumundalar. Dolayısıyla bizim 18 uygulama sonuçta teknik bir iş olmasına rağmen bu komisyon nezaretinde yapılıyor diye biliyorum.Bu kişiler sizce seçim sonrasına kadar bu işlere bakabilirler mi? Yani bizim iş yaz ortasına kalmış gibi. Daha yakından konuyu bilen arkadaşlar bizi aydınlatabilir.
    18 uygulamasını belediyedeki memurlar yapar.. partili belediye meclis üyeleri de oylar diye düşünüyorum. Umarım genel seçimlerden etkilenmez… İstanbul’a yeni güvenli konut yapılacak arsa lazım…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 817/888 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •