Sayfa 853/888 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Canınızı sıkmayın eşek gibi götürecekler. Biraz daha beklesin tahtada deprem nasıl oluyor görecek.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu tahtada bizden baska alan satan yok gibi

2. Bir tane satmadım. Dediğim gibi işler rast giderse daha da alırım. Yürüyenlerim var bozup ta almaya gerek yok. Satıp satıp geleceğim bakalım beraber bekleriz. Dört haneye gideceği belli oldu.
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bu tahtada bizden baska alan satan yok gibi

3. bugüne kadar ilave alımları hep yükseliş biterken ya da düşüşün başında yaptım, ilk defa sabırla alım fırsatı bekliyorum, hırs yaptım 2 senedir, başka kağıt alasım da yok, 10 metrekare daha alsam yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Canınızı sıkmayın eşek gibi götürecekler. Biraz daha beklesin tahtada deprem nasıl oluyor görecek.

arkadaşlar merhaba;
    bu hisse eşşek gibi gidermi bilemiyorum ama bu hissede değişik bir şeyler var sanki. beklenti var 5000 endeksteki fiyatın altında. piyasada en olmadık hisseler kaça katladı bu yatmaya devam ediyor.
    sanırım ya patron ya patrona yakın birileri hisse yürüsün istemiyorlar insanların algı ları ile oynanıyor psikolojisi bozulmak isteniyor yada bize öyle geliyor.
    fakat benim düşüncem bu arsa kıymetlensin üzerine inşaat yapılsın istenmiyor sanki.
    aklıma şu geliyor bu arsayı böylece tutup kendilerine aile mezarlığımı yapmak niyetleri mi var acaba.
    başka türlüsü olsa fiyat bu piyasada en az 1000 olmalıydı. bilemiyorum artık genel kurulda müteahit firma var görüşülmüyor denildi. değerleme fiyatının yaklaşık 3 katına arsaya hazır müşteri var denildi.ama sanki duvara konuşuldu.cevap bile vermediler.acaba ne yapılmaya çalışılıyor çok merak ediyorum.
    bunlar benim düşüncelerim sakın yatırım tavsiyesi gibi algılamayın lütfen

5. derenin onune ev yaparsan eninde sonunda dere o evi yıkar

6. İyi mal çektim bugünde. Veriyor hâlâ. Enteresan... sonu hayırlı olur umarım. Bedell mi, tahsisli mi, satış mı yoksa park mı olacak? Deniz i görünce fitil oluyorum tahtada.

7. Deniz yatırımı Uçar abi kullanıyordu geçmişte. Ama satacak malı bitince bu sefer o düşünmeye başlar. Sen dusunmeyi bırakırsın mandraci abi. Mal pahali değil bizle aynı maliyet dolar bazli hem de süreç epeyce ilerlemiş durumda. Satan düşünmeli bence..

8. Komple koysun yirmibin daha neyse Deniz benim takibim bitsin kardeşim. Gedik le aynı kişi büyük ihtimalle. 150/200 bin arasındaydı elindeki mal sanirim. Alan olur elbet. 300 üzerine bin bin koyuyorlar. Ben de 300 altına koy diyorum üçe beşe bakmasın. Grafiğe bak tam testere arıyorsanız bu haftalarca aynı nane.. gitsin bir sürü kağıt var onları alsınlar. yazıyorum buraya beklerim ben. Bir dönüm için 84 bin lazım koysunlar kalan miktar 20 bin daha arkadaş... tekrar ediyorum 300 altında 20 bin daha lazım bana, okuyorsan bilgin olsun. 50/100 lotlarla saçmasapan, mal mal takip ettiriyorsun. İş yapı ve ak beraber girmişse benim bilgisi olsun.

Sayfa 853/888 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •