Sayfa 878/888 İlkİlk ... 378778828868876877878879880 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Sabahtan yoktu az önce baktım "Kartal Merkez S7 Alt Planlama Bölgesi Parselasyon Planları Askıya Çıkarılmıştır" yazıyor belediyenin sitesinde. ZAMAN DARALIYOR.....SON DÖNEMEÇ......

2. S 7 den sonra ne geliyor ya sonra?

3. Sayılı zaman kaldı. İmar eli kulağında. Son düzlükteyiz.. biraz daha sabır sadece...

4.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    Gazmanbaba dahil herkes satip gitti galiba, kimseler ne yaziyor ne soruyor…
    sen gazmanbaba' yı tanıyamamışsın. alacağını almadan gitmez.

5.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Sayılı zaman kaldı. İmar eli kulağında. Son düzlükteyiz.. biraz daha sabır sadece...
    hocam biz de sabır çok. dün tavan olan hisse bugün -4-5-6 neyse artık. tahtacı çıkmak için uğraşıyor gib. bir izlenim edindim. belki kredili mal taşıyor bilemem. bildiğim şey şu ben imarı görmeden bırakmam. bugünde düştü ama ek yapamadım, iş güç görmedim. ptesi ekleriz.

6.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    hocam biz de sabır çok. dün tavan olan hisse bugün -4-5-6 neyse artık. tahtacı çıkmak için uğraşıyor gib. bir izlenim edindim. belki kredili mal taşıyor bilemem. bildiğim şey şu ben imarı görmeden bırakmam. bugünde düştü ama ek yapamadım, iş güç görmedim. ptesi ekleriz.
    herkes arazi alın, tarla bile olsa alın diye bağıroyor sosyal medyada. al sana toprak. burası dutluktu diyeceğimiz günler gelir inşallah. çok konuştum, çok yazdım. iyi akşamlar.

7. S-7 eczacıların oldugu ada olmasi lazim. Onlar pazartesi kapa bir açıklama gönderir muhtemelen. Belki bizdeki ne alıp sattigini bilmeyenler aklını başına devşirir.

8. 10 Kasım 2022 de eczacıların attığı kap haberi:

5 Şubat 2021 tarihinde yaptığımız açıklamada özetle; Kartal Belediyesi Meclisi'nce 04.02.2021 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda İstanbul İli Kartal ilçesindeki Eczacıbaşı Holding A.Ş.'nin (*) de maliki olduğu taşınmazın yer aldığı arazinin alt bölgelerine ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planlarının kabul edildiği ve söz konusu karar kapsamında imar planlarının onaylanarak kesinleşmesi için İstanbul Büyükşehir ve Kartal Belediyelerince yürütülecek gerekli prosedürlerin tamamlanması gerektiği;17 Mart 2022 tarihinde yaptığımız açıklamada; İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nin toplantısında İBB İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporunun kabul edildiği; 7 Temmuz 2022 tarihinde yaptığımız açıklamada ise 1/1000 ölçekli uygulama imar planlarının Kartal Belediyesi tarafından 30 gün süreyle askıya çıkarıldığı, askı süresi sonunda olası itirazların değerlendirilerek sonuca bağlanması durumunda kamuya ayrıca açıklama yapılacağı, duyurulmuştu.

İmar planları 5 Ağustos 2022 tarihinde askıdan inmiş, Kartal Belediyesi Kasım ayı Meclisi’nin 10.11.2022 tarihli toplantısında Uygulama İmar Planı’na yapılan itirazlara ilişkin imar komisyonu raporu görüşülerek, itirazlara ilişkin ret kararı verilmiştir.

Bundan sonraki süreçte Kartal Belediyesi (“Belediye”)’nin 3194 sayılı İmar Kanunu'nun 18. madde İmar Uygulaması çalışmasının başlatılması beklenecektir. İmar Kanunu'nun 18. maddesi uyarınca yapılacak arsa ve arazi düzenleme çalışmaları neticesinde oluşacak parselasyon planına göre yukarıda sözü edilen taşınmazın bulunduğu parsellerin yapılaşmaya uygun hale gelmesi (parselasyon planının kesinleşmesi) sürecinin tamamlanabilmesi için; Belediye'nin hazırlayacağı parselasyon planının 1 ay süre ile askıya çıkartılması, olası itirazların karara bağlanması, gerekmektedir. Parselasyon planının kesinleşmesi, kadastro müdürlüğünce onaylanması ve tapu müdürlüğünce tescili sonrasında nihai tapu senetleri alınabilecektir.

Parselasyon Planı kesinleştiğinde kamuya ayrıca açıklama yapılacaktır.

(*) İstanbul İli Kartal ilçesindeki arazinin mülkiyeti Şirketimize ait olmayıp, ana ortaklığımız Eczacıbaşı Holding A.Ş.'nin mülkiyetindedir. Eczacıbaşı Holding A.Ş.'nin sermayesinde Şirketimiz %37,28; Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş. %11,54 oranında pay sahibidir.

Sayfa 878/888 İlkİlk ... 378778828868876877878879880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •