Sayfa 769/888 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Günaydın, ben sessiz ortaklarınızdanım. Hiç yazmadım ama tüm yazılanları okuyorum. İyi günler görürüz hepimiz umarım. Bu arada Gazmanbaba geçmiş olsun size de

2. kuşlu sitede iyi bi takipci sayisi olan birisi turgg demis...bende onu bayadir takip ediyorum ve yaptigi analizlerini ve hisse onerileri hep başarili...hisse onerilerini takip ettigimde hisseler bir bir hedeflerine gitti..simdi haftanin hissesi turgg demis bakalim yarin ne olacak

Adam %443 orta uzun vade hedef göstermiş. Hisse önerilerini ciddiye alan çok insan var.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Adam %443 orta uzun vade hedef göstermiş. Hisse önerilerini ciddiye alan çok insan var.

zoren demisti 1.70 seviyelerden malum kagit 4 lerde

5.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    zoren demisti 1.70 seviyelerden malum kagit 4 lerde
    turcas dedi 5 lerden simdi 24 lerde

Bizim tahta ve tahtacı faktörü düşünülünce, insan şüphede kalıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Kendi capimizda gucumuzle el attim, ky olarak yarim milyonluk mali stokladim. Darisi diger arkadaslara. Esas istegim grup halinde bir anda yapalimdi ama destek atan olmadi. Benim canli yayin esnasinda rahatlikla koordine olup yapabilirdik. Baktim gelen giden yok hisse de 200 altinda oyalaniyor. Affetmedim.

Not: Turgg derinlikli 10 kademe acik canli yayin devam ediyor. Iki hafta daha surecek. Gelmek isteyen j o i n . Me den kodu: borsayayin15 Saat 10 aksam 18:10 araliginda girebilir.

Gazmanbaba ozellikle seni agirlamaktan memnun olurum canli yayinda. Guzel sohbet oluyor. Bilgilerinle oradaki arkadaslarida aydinlatirsin.

Ytd
    Twiterciymis, telegramciymis, Onu bunu bilmem. En son 200 alti mala yuklenince akli basina geldi. Daha da vermedi altina zaten. Sagolsun tren kalkmadan mallandirdi bizi.

Onu yazdi gitti diyorsunuzda. Bende hisse net te sekerbank dedim 1.05 ten 5.50 ye gitti. Fener dedik 30 tl lerde 60 tl oldu. Bfren dedik 1100 lerde 2000 e dayandi. Alcar dedik 335 lerde 450 oldu. Denge 1.45 oldu 3. Adese 0.85 oldu 1.25. Marsall dedim 200 patliycak dikkat cok baskilandi. Tahsisli geldi 330 oldu. Vs vs vs Bunlara daha bir cok ornek var. hepside uc dort aylik olay. O dedi bu dediyle oluyorsa bizde dedik o zaman.

He benimde hedef Min 600. - Max 1200 1500 araligi. Buda burada not olarak kalsin. O dedi, bu dedi olur yine.

Bu arada canli borsa yayini Turgg ve diger hisseler icin devam edecek bilginize. Bu hafta son.

J o i n. Me. Kod: borsayayin20

Not: Bu tahtanin bir tane ustadi var oda Gazmanbaba. Turgg tahtasinda hepimiz teraznin diger taraftayiz, Gazman hocam diger tarafta.

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Twiterciymis, telegramciymis, Onu bunu bilmem. En son 200 alti mala yuklenince akli basina geldi. Daha da vermedi altina zaten. Sagolsun tren kalkmadan mallandirdi bizi.

Onu yazdi gitti diyorsunuzda. Bende hisse net te sekerbank dedim 1.05 ten 5.50 ye gitti. Fener dedik 30 tl lerde 60 tl oldu. Bfren dedik 1100 lerde 2000 e dayandi. Alcar dedik 335 lerde 450 oldu. Denge 1.45 oldu 3. Adese 0.85 oldu 1.25. Marsall dedim 200 patliycak dikkat cok baskilandi. Tahsisli geldi 330 oldu. Vs vs vs Bunlara daha bir cok ornek var. hepside uc dort aylik olay. O dedi bu dediyle oluyorsa bizde dedik o zaman.

He benimde hedef Min 600. - Max 1200 1500 araligi. Buda burada not olarak kalsin. O dedi, bu dedi olur yine.

Bu arada canli borsa yayini Turgg ve diger hisseler icin devam edecek bilginize. Bu hafta son.

J o i n. Me. Kod: borsayayin20

Not: Bu tahtanin bir tane ustadi var oda Gazmanbaba. Turgg tahtasinda hepimiz teraznin diger taraftayiz, Gazman hocam diger tarafta.

Ytd
    Yayın için geçen hafta mail attım ancak görmediniz sanırım

Sayfa 769/888 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •