Sayfa 596/887 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 7095 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Aynı AKP li üye 16 haziranda İBB ye intikal ettiğini duyurdu. Yani Kartal'dan Saraçhane'ye yeni gelmiş. Eh bir incelenecek son pazarlıktan sonra sanırım Temmuz'da oylanacak. Olmadı Ağustos tatil olur mu bu yıl bilmiyorum. Eylule bile kalabilir. Umarım Temmuz da oylanır.
    Son düzenleme : bezginbekir; 18-06-2021 saat: 11:07.

2. Temmuzda ibb meclisine gelirse onlar komisyona yollar ağustos tatil eylülde en iyi ihtimal komisyon raporunu ibb oylayıp askıya çıkartır ekimde askıdan iner 15 günde itiraz edenlerin yasal cevaplama süresi dersek kasımda tapular yenilenmeye başlamış olur. Buraya yazalım bakalım öngörümüzden daha mi cabuk yoksa daha mi geç sonlanacak.

3. Gençler heyecanlı panik içersinde özellikle de yeni gelen bist ile yeni tanışanlar babacım diyordu geçen sohbet ettiğim bir yakışıklı bizi öpüyorlar ne yapalım dedi valla genç bu daha başlangıç bir hoş geldin partisi hem bizi senelerdir öpüyorlar fazla sıkma kendini alışırsın dediydim.

Amma velakin bizimki özelinde konuşursak bu havada para tl de asla durmayacak ya döviz altın yada arazi başka türlü yok olur gidersin faiz bile paranı eritiyor.

Laf lafı açıyor geçen bir pendik sahil kartal sahil araştırması yaptım fiyatlar uçmuş peki el değiştiren varmi pek yok ama fiyatlar kolay kolay düşmez aksine yukarı doğru devam eder.

Önemli lokasyonlar arazi kıt ise asla kaybettirmez. Burada fiyatlardan bahsetmeye gerek yok akli basında olanlar fiyatı bulabilir sonra spekülasyon yapmış oluruz.

Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Gençler heyecanlı panik içersinde özellikle de yeni gelen bist ile yeni tanışanlar babacım diyordu geçen sohbet ettiğim bir yakışıklı bizi öpüyorlar ne yapalım dedi valla genç bu daha başlangıç bir hoş geldin partisi hem bizi senelerdir öpüyorlar fazla sıkma kendini alışırsın dediydim.

Amma velakin bizimki özelinde konuşursak bu havada para tl de asla durmayacak ya döviz altın yada arazi başka türlü yok olur gidersin faiz bile paranı eritiyor.

Laf lafı açıyor geçen bir pendik sahil kartal sahil araştırması yaptım fiyatlar uçmuş peki el değiştiren varmi pek yok ama fiyatlar kolay kolay düşmez aksine yukarı doğru devam eder.

Önemli lokasyonlar arazi kıt ise asla kaybettirmez. Burada fiyatlardan bahsetmeye gerek yok akli basında olanlar fiyatı bulabilir sonra spekülasyon yapmış oluruz.
    Aklı başında olmayan çok var bu hissede. Adam, kanal İstanbul muhabbetine almış bu hisseyi, "kazma vurulacak, şantiye kuruldu, hissede hareket yok" diyor. Sen yaz arsanın ederini, var spekülasyon yaptı gazman desinler.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra bölgedeki fiyatların 1 yıl içinde 3 katına çıkmasını bekliyorum mevcut alan ve komşu yerleşim yerleri olumlu etkilenecektirler.
    Pendik marina bölgesi sahil kısımlarını özellikle incelemenizi tavsiye ederim hatta Bölgede ki fiyat değişimleri ve marina öncesi büyük projeler öncesin de satış rakamları ve şimdi güncel satış rakamlarına dikkat edin.

Bölgede bulunan mesleki tecrübesi olan ahlaklı emlakçılar yada eski mutahitlerle sohbet etme şansı olan son 10 yildaki değişimi sorsun çok net fikir almış olursunuz.

Pendik kartal bunlar dip dibe plan yerleşim yerleri.

6. 200 üzerinden dönüşü sonrasın da çok ciddi takaslarda değişimler olmakta bir grup yada patron odaklı mal alındığı çok net herhalde turşusunu kurmak için almıyorlardır bu sirketin beklenen spekülasyonu daha başlamadığını söyleyebilirim en azından bist denen bataklıkta ici boş şirketlere yaptıklarını buna daha kimse yapmadı.
    Riskler nelerdir derseniz imar ne zaman çıkacağı konusunda tahminlerimiz beklentileriniz olmasına rağmen memlekette kanun nizama uygun ilerleme olmadığından ve pandemi dönemi çalışma saatlerini ortamlarını son derece etkilediğinden bakınız meclisler kaç ay çalışamadı komisyonlar toplanamadı v.s bunlardan dolayı yada siyasi olarak sumen altı süresi imar icin isterlerse uygulayabildiklerinden dolayı en büyük risk imarın hala çıkma aşamasında oluşu zaten fiyatın burada durması da muhtemelen bundan dolayıdır.
    Imar cıkmış olsa illa bur spekülasyon yapmak isteyen kisi yada gruplar ortaya çıkar hacimler artar .

7. En son olarak benim huysuz ehtiyar bir bunak olduğumu ara sıra kıçından uydurduğunu unutmayın siz siz olun akıl.ruh sağlığınızı kaybetmeyin her duyduğumuzu da inanmayın hade bana müsade gideyim hamakta biraz şekerleme yapayım bu kadar uydurunca üzerine ağırlık çöktü kalın sağlıcakla.

Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    En son olarak benim huysuz ehtiyar bir bunak olduğumu ara sıra kıçından uydurduğunu unutmayın siz siz olun akıl.ruh sağlığınızı kaybetmeyin her duyduğumuzu da inanmayın hade bana müsade gideyim hamakta biraz şekerleme yapayım bu kadar uydurunca üzerine ağırlık çöktü kalın sağlıcakla.
    Ehtiyar ver gazı. Nerenden uydurduğunun bir önemi yok. Avunup mutlu olalım. Çekilmiyor değilse...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 596/887 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •