Sayfa 533/887 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 7095 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Arkadaslar 5 yildan beridir sabirla tasidigim hisseleri bugun satarak aranizdan ayrildim. Aslinda benimkisi mecburi oldu yoksa bu kagidin yolunun cok uzun oldugunu ve ederinin cok daha yukarilar oldugunu cok iyi biliyorum. Benim icin yolun sonu burasiymis. Tum paydaslara hayirli kazanclar dilerim. Saygilarimla.

2.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    Arkadaslar 5 yildan beridir sabirla tasidigim hisseleri bugun satarak aranizdan ayrildim. Aslinda benimkisi mecburi oldu yoksa bu kagidin yolunun cok uzun oldugunu ve ederinin cok daha yukarilar oldugunu cok iyi biliyorum. Benim icin yolun sonu burasiymis. Tum paydaslara hayirli kazanclar dilerim. Saygilarimla.
    Güle güle harcayın Sn Tarlaci.
    Emeğin çoktur burda.
    İnşallah başka senetlerde karşılaşırız.

Zihinsel anlamda rahatlamissinizdir.
    [email protected]
    Meilim.

3. Hayirli ugurlu olsun tarlaci abi.

Kâğıda en cok güvenen kisilerin başında geliyordun. Yanlış hatırlamiyorsam gecen sene 30-40 arasi kredi cekip biraz daha yüklenmiştin . Beklettigine değdi .

Güzel günlerde harcayasın inş.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4. Hayırlısı olsun sn tarlacı herşey için teşekkür güle güle harca kendine iyi bak ...

5.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    Arkadaslar 5 yildan beridir sabirla tasidigim hisseleri bugun satarak aranizdan ayrildim. Aslinda benimkisi mecburi oldu yoksa bu kagidin yolunun cok uzun oldugunu ve ederinin cok daha yukarilar oldugunu cok iyi biliyorum. Benim icin yolun sonu burasiymis. Tum paydaslara hayirli kazanclar dilerim. Saygilarimla.
    Hayırlı olsun sn. Tarlacı çok uzun yıllarımız geçti burada sizinle.. ağız tadıyla harcamak nasip olsun size..

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Sayın Tarlacı hayırlısı olsun.Bereketli olur inşallah.

7. Hayırlı olsun sn tarlacı hak ettiniz. Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma analarinin ak sütü gibi helal olsun bu yolda çok çileler çektiler tüm paydaşlar.

8. Hayırlı olsun Sn tarlacı güle güle harcayın burası siz, gazmanba ve yıllarca malına sahip çıkan diğer kemik paydaşlarla renkledi, bu fiyatlarlada şenlendi iyi akşamlar

Sayfa 533/887 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •