Sayfa 636/888 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Aylardır bekleyen kartal imar konusu hakk.
    13.09.2021 tarihli toplantıda imar komisyonuna havale edilen kartal alt bölgeleri Hakk.

İhtisas komisyonları

MADDE 15.- Büyükşehir belediye meclisi, her dönem başı toplantısında, üyeleri arasından seçilecek en az beş, en çok dokuz kişiden oluşan ihtisas komisyonları kurabilir.

İhtisas komisyonları, her siyasî parti grubunun ve bağımsız üyelerin büyükşehir belediye meclisindeki üye sayısının meclis üye tam sayısına oranlanması suretiyle oluşur. İmar ve bayındırlık komisyonu, çevre ve sağlık komisyonu, plân ve bütçe komisyonu, eğitim, kültür, gençlik ve spor komisyonu ile ulaşım komisyonunun kurulması zorunludur.

Meclis toplantısını müteakip imar komisyonu en fazla on işgünü, diğer komisyonlar ise beş iş günü toplanarak kendisine havale edilen işleri sonuçlandırır. Komisyon bu sürenin sonunda raporunu meclise sunmadığı takdirde, konu meclis başkanlığı tarafından doğrudan meclis gündemine alınır.

İbb sitesinde yazan maddeye bakiniz...

Niye sonuçlanmıyor imar konusu, bu olmadı niye meclis doğrudan görüşmüyor? Bunu kime yazabiliriz kimden bilgi alınabilir ? Yasal olarak yapılacak birşey yok mudur?
    .
    Saygılarımla...
    ......
    Bu şekilde verdiğiniz numaraya gönderdim.. temsilciye yönlendireceklermis.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. [30/1 20:40] İBB: Başvurunuzu iletebilmemiz için konu ile ilgili açık adres veya konum bilgisi paylaşmanızı rica ederiz.
    [30/1 20:45] ......: Kartal S9/S10 bölgeleri
    Turkerler arazisi
    Komisyonda görüşmeleri devam eden kanunen 10 günde sonuçlanması gerekirken 4 aydır sonuclanmayan bölgeler
    13.09.2021 tarihli toplantıda imar komisyonuna havale edilen Kartal alt bölgeleri

Şu an tüm temsilcilerimiz diğer vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. En kısa sürede sizi ilgili temsilcimize yönlendireceğiz.
    Konu 1-51176788262 başvuru numarası ile ilgili birime iletilmiştir. Tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. İyi günler dileriz.
    Son düzenleme : mandradasutvar; 30-01-2022 saat: 21:21.

İlgi gösterip yazdığınız için teşekkürler.
    Bende ilaç var ama burası daha ilgili diye burda paylaştım.
    İnşaallah bu toplantıda gündeme alınır.

4. Banker bülo bu işi istediginde olacak bence de .. kanun kanun hikaye ülkemizde... Senin patronu sıkıştırın da bitsin bu çile... Oyuncak etti tahtacilar milleti.
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    İlgi gösterip yazdığınız için teşekkürler.
    Bende ilaç var ama burası daha ilgili diye burda paylaştım.
    İnşaallah bu toplantıda gündeme alınır.

5. Tavana kitledi bakalım ne kadar sürecek

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Deniz tetikledi A1 yüklendi.. A1 i de hiç sevmem

7. Bakalım yanilticak mi beni bekliyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 636/888 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •