Sayfa 874/888 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun ... Ben bitirdim bugün zor oldu. 150/200 milyon dolar arası olur diyordum sağolsun buralara getirdi. Eritmek zor oldu ama yine kazandırdı sağolsun.
    Sizlere bol kazanclar ortaklar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iyi gunlerde harca sayin mandiraci. ben daha yolu uzun olanlardanim, daha 2 sene once gordugu 30 dolarlara bile gelmedi. gidenlere hayirli olsun, kalanlara da sabirlar dilerim...

2. Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    iyi gunlerde harca sayin mandiraci. ben daha yolu uzun olanlardanim, daha 2 sene once gordugu 30 dolarlara bile gelmedi. gidenlere hayirli olsun, kalanlara da sabirlar dilerim...

3.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Teşekkürler

gel eski kagitina...

4.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    gel eski kagitina...
    m...yunus iyidir hazir sirket elindekini satip otel insaatina harcayacak...o kadar lotu karşilayacak birileti cikar elbet

5. Valla şimdi bakıyordum. Orada başka filmler de çıkarabilirler tirsmiyor değilim. .
    Yalnız iki üç ay borsadan uzaklasacagim. Yoruldum. Telefonda takip etmekten gözlerim bozuldu. Dinlenecegim bıkkınlık geldi. Bir de borsada düzeltme bekliyorum. Kağıtlardan cikiyorum. Cumaya bitiririm herhalde. Bu sene de bereketli geçti.
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    gel eski kagitina...

6. elli yüz lot al sat yapalım dedik. ne nankörlüğümüz kaldı ne gözümüz aydın oldu.
    satıp kaçan manda yoğurtlarına hayırlı olsunlar havada uçuşuyor. biz buradayız ama.
    burasıda bozmuş demekki. çete oluşumu var burada anlaşıldı.

7. Valla çete varsa ben yokum içinde. Ben açık yaparim, aldığım belli, hangi kurumlardan aldığım da bellidir yazmisimdir da geriye doğru okursanız... Zamanında yüzde beş yapalım dedim bir arkadaş harici giren olmadı. Ben on bin lot yetere gittim adamlar tepeme tepeme bocalama yaptılar durup dururken yüzdelik oldum. Yapacak birşey yok. Tepeleme yapanlara tepeleme yaptım. Oyun kuranlar belliydi, oyunu oynadık.
    Finalde kağıt bence pahalı değil, ederi dediğim yerlerde alan alıyor satan satıyor. Ne kimseye al dedim ne sat dedim. Bantı belli. Kaçma olayı değil. Gocunacak bir durum yok kendi adıma. Cevaplamazdim ama manda yoğurt falan hoş olmadığı için yazdım
     Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    elli yüz lot al sat yapalım dedik. ne nankörlüğümüz kaldı ne gözümüz aydın oldu.
    satıp kaçan manda yoğurtlarına hayırlı olsunlar havada uçuşuyor. biz buradayız ama.
    burasıda bozmuş demekki. çete oluşumu var burada anlaşıldı.

8. Ekleme yapayjm. Ben bu kağıda defalarca girdim, çıktım.. 27 lerden beri alırım satarım. Belki 5 bin olur o zaman da girerim çıkarım. Öyle bir hedefim bağım yok.

Sayfa 874/888 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •