Sayfa 868/888 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Belki de tersidir birileri kredili döndürüyordur onu opeceklerdir. Belki kredili alan varsa onu dokeceklerdir. Belki de şu gruplarda dönen muhabbetler rahatsız etmistir. Muazzam bir çete var memleketin her yerine sirayet etmiş. Kime garezleri varsa onunla ugrasabilirler. Derseniz ki patron veya tahtadaki çete de istemis olabilir. Yani vatandasi koruyacağım denilen hukuk bazlı ne varsa aslında acı çektirmek içindir.
    Çeteye açık mektup. Aha yine buraya yazıyorum. Finalde çok geride kaldın hacı ağabey. Önce bir arayı kapat ya da fizana çıkmış ne kadar benzer kağıt varsa alayını aşağıya çek. Buna da razıyım onlara gecerim. Satacağım fiyatı belirlemiyorum, hedef te belirlemiyorum, diğerleri ile aradaki farka bakiyorum. . Bu da olmayacağına göre..
    Ben de kredili işlem de yok, çatır çatır borsadan kazandığım para ile döndüruyorum çarkımı. Bedava değil alinteri var bunda . İtlik kopukluk dalavere de yok bunda. Babayı alırsın. Sen istediğin zaman değil ben istediğim zaman satacağım mal bende. Hazırla paracıkları. Sonra cehenneme git. Brute peşinden de paket emir mi neyse ona da sok. Arayı kapatana kadar beraberiz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. dünyada adalet bakımından devletler üçe ayrılır.
    1-kabile devletleri.( kimin gücü kime yeterse)
    2-kanun devletleri.( kanunlar belli bir zümrenin işine geldiği gibi uygulanır, kimine uygulanır kimine uygulanmaz)
    3-hukuk devletleri.( kanunlar herkese eşit uygulanır)

bilin bakalım biz hangisiyiz.

3. Hayırlı olsun...
    Çete sağ ve solda

4.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    20 ekim 2023 s bilim teknik analiz kesin ispat düşüş ilk etap
    bist100 6500 e yolcu. Bollinger Bandı ile anlatım.
    her gün bir indikatör ile ispat. zararda satarak kara geçmenin yolu.
    düşüşte hiç bir ky satmaz.
    Yorumcular ky çoğaldı panik satışlar
    borsayı düşürüyor der. oysa ky nin kaybı beklemektir.

https://www.youtube.com/watch?v=Q7lG1LJ312Y
    uyarin icin cok tesekkurler, sayende riske girmeyip sattim kagitlarimi. Senin gibi iyi insanlarin suyu hurmetine bu dunya ayakta duruyor bu kadar kotuluge ragmen...

5. Toprak ağalarına ders veriyorlar
     Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    uyarin icin cok tesekkurler, sayende riske girmeyip sattim kagitlarimi. Senin gibi iyi insanlarin suyu hurmetine bu dunya ayakta duruyor bu kadar kotuluge ragmen...

6. çete mete diyorsunuz da adamlar iyi tuttu bugün. kabul etmek lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    çete mete diyorsunuz da adamlar iyi tuttu bugün. kabul etmek lazım.
    son 5 gündur epeyce mal aldilar kime satacaar bu ortamda...alici bi kendileri satmaya kalksalar kime satacaklar..bu saatten sonra ya yukari surecek yada yukari surecek, k.y da parami kaldiki buna ugrasin...bugun k.y icinden geçtiler...

8. Hayırlı olsun
    Çete sağda ve solda

Sayfa 868/888 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •