Sayfa 867/888 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. POIP hisselere rağbet var, dolaylı onunda etkisi olabilir. Onlarında lotu az.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2. Çıkması gerekiyordu çıkıyor. Ucuz o kadar kastilar dokulecegiz sandılar olmadı. Çetenin diğer kağıtları fizana çıktı bu kalamazdı. Çok altında birşey aramayın. Cuma 20 bin lotla haberin geleceği de belliydi. Sifahen diye de uyduruk bir kap geldi... Doğrudan şüpheli hareketi bertaraf etmek için ..
    Bedelsiz çetesi birşey duymuşsunuzdur hepsi aynı kişilerindir.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bir de beklentim ileride emsal in yukseltilmesi olursa 5/6 yüzbin çıkarsa seyreyleyin gümbürtüyü. Tam Arap şeyhlerinin istediği büyüklükler.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. daha 2 tavan yaptık hemen yapıştırmışlar kredili işlem yasağını!

5. Arka arkaya 5 6 taban yapsa sorun yok tabiki yola devam derlerdi..

6. marshall 12 tavan mı ne oldu. giden gidiyor, gitmemesi için bahane olursa gitmez, götürecek varsa gider.

7.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    ECZYT,hareketine başladı,tavan bekliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.
    Bunu satıp eczyt mi alalım yani? Niye buraya yazıyorsun ki ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by laedri10 Yazıyı Oku
    daha 2 tavan yaptık hemen yapıştırmışlar kredili işlem yasağını!

bilmiyorum ama sanki şirket kendisi kredili işlem yasağı yapılmasını istemiştir.

çünkü dün gönderdiği kap ta nerdeyse girmeyin bu hisseye daha süreç çok uzun diyecek utanmasalar.o nasıl bir açıklama öyle yok şifaen öğrenişmiş yok süreç bitmemiş yok büyükşehirde onaylanma süreci vs.....zaten bilinen süreci korku vermek için öyle bir yazmış ki...genel kuruldaki tavırlar beni böyle düşünmeye sevk ediyor.
    Daha dün 1 bugün 2 nci tavan hiç agresif işlem olmadı.hatta bu gün direkt tavan açtı ve hiç bozmadı.vbts yi gerektirecek bir şey var gibi gelmedi bana.bazı hisseler asansör gibi yukarı aşağı günde 50 defa gider gelir ne vbts ne kredi işlem yasağı ne brüt bir şey yapmıyorlar.15 gün üst üste tavan olan hisseler bist te işlem görmüyorda bu mu görüyor bilemedim..bu 2nci tavanda kredi işlem yasağı.bu nedir yaw.içimden bir ses birilerinin parmağı var sanki diyor.kendileri bilir zaten hissede hiç bir kurum kredi kullandırmıyor diye biliyorum
    neyse bunlar benim düşüncelerim.doğru mu yanlış mı bilemiyorum.ama bir gerçek var ki artık mızrak çuvala sığmıyor.
    Lütfen kimse al sat tut vb anlamasın.kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sayfa 867/888 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •