Sayfa 828/888 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. süreye / sürece bizden çok daha fazla hakimler, hakim olamadıkları tek şey bizim gibi sabırlı kemik yatırımcı kitlesi, sanırım dökemediler, dökemiyeceklerini de idrak edemiyorlar, ölmüş eşşek kurttan korkmaz....

2. Aynen zaten 360 gelse çoğu yatırımcı satacak buna idrak edemiyorlar

3. Yok ben o yatırımcı grubuna dahil değilim, zaten 368,5 gördük ve hala buradayız belki başına 1 konulursa, oda belki...

4. Patron spek el ele turgg kümeye...
    Alooo iyicene baydınız biraz kımıldayın yaşayan varmi.

5.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Patron spek el ele turgg kümeye...
    Alooo iyicene baydınız biraz kımıldayın yaşayan varmi.
    Sn Paydaşım Beyoğlu Meşrutiyet caddesinde Eczacıbaşı'nın İstanbul modern binası var. Oraya geçenlerde RTE ziyarette bulundu. Hem de bu dar zamanda. Bülo ve eşi RTE yi ağırladı. Neye yorsak acaba Kartal'ı ilgilendiren bir durum var mı diye. Tabi Eczacı için başka şeylerde var Ayazağa gibi. Maden hakları gibi. Ama bana bir tuhaf geldi. Tam iki seçim turu arası bu ziyaret. RTE açısından değil ama Bülo açısından seçim öncesi elini açık etmek. Ne karşılığı acep.

6. Farkındayım sn paydasim bende gördüm duydum...

7. Eczyt ince ince gidiyor bizim essssek yerinde kisniyor

8. Sonunda Gedik yatırımdaki abiyide çıldırttılar

ne bitmez 18 uygulamasıymış
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

Sayfa 828/888 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •