Sayfa 713/888 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by titanic Yazıyı Oku
    Buda bir algı işte seni hacimli düştü diye tereddüte soktular
    Sayın titanik bu arada benim maliyetim çok düşük, 280 den satmadık, satmayı da düşünmedik, buralardan yada daha aşşağısından da satmayız. Hedef belli........ben bu durumun geçici olduğunu düşünüyorum. Ama yapılan hiç hoş değil. K.Y.T.D.

2.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Sayın titanik bu arada benim maliyetim çok düşük, 280 den satmadık, satmayı da düşünmedik, buralardan yada daha aşşağısından da satmayız. Hedef belli........ben bu durumun geçici olduğunu düşünüyorum. Ama yapılan hiç hoş değil. K.Y.T.D.
    Bende senin gibi düşünüyorum.filmin sonunu göreceğim nasip olursa.....İnşallah

3.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Nasıl ki bir pilin - eksi , + artı uçlarının birbirini
    yiyip tüketmesi gibi insanı da bitiren tüketen bir elektrik akımı var .
    Bu elektrik statik elektrik vücutta birikirse gerginlik, stres artar.Bagisikli düşer , tansiyon sıkıntısı başlar.Ofke tetikte bekler .O da karaciğerini öper.
    Topraklama iyidir
    Çıplak ayakla toprağa basmak özeldir.
    Abdest almak elektriği atar.

.Dugumu çözecek akıl nerede?
    İki tarafta zafiri tüketiyor.
    Elektrik iki tarafı bitiriyor .Biz fark ettik.O da .Düğüm ...
    Hissikablevukuu

Turgg 204

21 Temmuz 2022
     Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Kelebek ve arıları cezbeden bir çiçek olmak varken
    sinekleri cezbeden bir kıvrım parcasi olmak akıl tutulması değil başka bir şey.
    Turgg
    197
    8 Haziran 2022

Uzaklaşmak özgürlüktür.
    22 Haziran a kadar vinn
    Kuyruk acısı !
    Alan satan aynı şebeke .
    Biraz acıyı artiralim.
    Turgg 220
    4 Ağustos

16 Ağustos a kadar vinnn
    Kapatın ekrani.Amigdala önemli.

4. 1.662.029 lot fiili dolasimda mal var dolar maliyet ortalaması belli 12 dolar civarı. 2013 den beri reel kaz***** olmayan bir oyunun içerisindeyiz. Yalnizca gecen sene 30 dolara satanlar karda. Tahtadaki sığlık belli. Kaybet kaybet oyununu oynuyoruz.

5. Bugun malin tamamini çakmış olsalar fiili dolaşımın yüzde 10u tutar olarak da 35 milyon lira. Para degil tl nin pul olduğu durumda.

6. 2021 şubat ayında bu yana fiyatı tl olarak yerinde olan bir şey söyleyin yada bir arazi parçası bulun.

Turgg arazisi dışında hiç bisi yok 2021 239.90 tl 2022 yazı fiyat aynı yerde ....

Yorum spek efendiye ...

7. Mesele: biz yatırımcılar parayı spekten mi alacaz yoksa patrondan mi? Spek iyi para teklif etmedikçe daha çok amigdalalari kastırmaya çalışır. Buradaki yatırımcılar akıllı olanlar. En nihayetinde patron da kimden alacaksa parayı biz de onlardan nasiplenecegiz bu gidişle. Karşılıklı masturbasyona devam. İlişkimiz sado mazo tarzda devam ediyor tahtaciyla ve tahtacilarla.

8. Leyn spek biraz yavaş al.sat biz ehtiyariz gözlüğü takip emir gireyim desem ortada fiyat yok ne alalım ne satalım zaten işlem yapacağımız da yokta olurda yapacağımız zaman sabit bir fiyat lazım oynaşmadan bekleyeceğin bizim ehtiyar takımı o kadar hızlı değil

Sayfa 713/888 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •