Sayfa 88/888 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 697 - 704 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bunlar bboyle.arayip zorlamadikca kap yollamazlar bunda zorunlumu bilemiyorum sonucda askıda.diye haber yollamisti ama en azından sonucu öğren itiraz varmı onu kapa bildirdi ama.nerde ytd

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bu aski haberinin sonucu ne oldu...bilen yokmu??? neden yok
    Beklenti büyük olunca haberi de zor çıkıyor. Ne büyük eller bu işin içinde bakalım. Türlü türlü dalavere türlü türlü plan yapılıyordur şimdi...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bu aski haberinin sonucu ne oldu...bilen yokmu??? neden yok
    Askı haberinin sonucu öyle pat diye çıkmaz ki ?
    İtitrazlar incelenecek hangileri kapsam içinde( itiraz edilebilir madde ) hangileri dışında belirlenecek sonra meclise sunulacak vs
    Asıl haber 1000 likte, oda bu hafta gelir inşallah kartal meclis gündemine alınma haberi ( telefonda gündem de olacağımız söylendi)

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sn. Tarlaci cok guvendiginiz adaminiz bilmezmi itirazin olup olmadigini.

5. Tahtadaki isleri bitince haberi burada ogrenecegiz. Hic supheniz olmasin.

6. Tahta yapıcı bir silkelesin ky, hazırlasın tekniği falan sonra haber servis ederler.Bu hissede her hareket planlıdır, akü de haber hareket ilişkisini adım adım yaşadık satılana kadar.

7.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Tahta yapıcı bir silkelesin ky, hazırlasın tekniği falan sonra haber servis ederler.Bu hissede her hareket planlıdır, akü de haber hareket ilişkisini adım adım yaşadık satılana kadar.
    Al satcılar düşünsün.. ben sonuçta al-yatcıyım.... imar elbet çıkacak bu büyük alan bu kadar arsa ihtiyacı varken boş atıl kalmaz kalamaz....

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Al satcılar düşünsün.. ben sonuçta al-yatcıyım.... imar elbet çıkacak bu büyük alan bu kadar arsa ihtiyacı varken boş atıl kalmaz kalamaz....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zaten bizim al-yatçı olduğumuzu çoktan öğrenmişlerdir, bu tür hareketler ne aldığını bilmeyen atlayan zıplayanlara geliyor.

Sayfa 88/888 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •