Sayfa 63/888 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 497 - 504 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Huylu huyundan vazgeçemiyor. ;)

2. Can çıkmadıkça huy çıkmıyor derler doğru vesselam bizim tahta için de..
     Alıntı Originally Posted by Rs Cump Yazıyı Oku
    elimdekilerin yarısını sattım. hiç geri gelmedi. eskiden böyle değildi huyu suyu değişti kağıdın :D
    merry linch credit suise alıyor maşallah

3. Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur
    Umarım öyle bir zaman gelir.
    Bir zamanlar Kerevitas gıda vardı .5 lerde git gel yaptı.Yuzde 8 den yüzde 1 e düşüyordu.Bunu sürekli yapiyordu.O kadar yipratmisti ki..Çoğu ky. sattı.Hisse 98 i gordu.
    Bu hissede çetenin ötesinde çok kalınlar var.Onlar sadece asalak .Ruhunu satan parazitler.Asil bu kalinlara ulaşmak lazım.Senin üç kurusuna göz dikenler...
    Alavere dalavere seytansi hareketler.
    Onumyzeji günlerde çok hızlı seanslar olacağını düşünüyorum.

4. Bugün merrril lynch robottan çok işlem yaptı. Hissenin yükseldiği anlarda sürekli 129 lotluk emirlerle aldı. Büyük geri çekilmeler yaparken 1 er lot satış yapıp düşen kademelerden tekrar aynı şekilde alışlar geldi.

Bu arada iş ve gedik gibi klasik tahtayı aşağı yukarı süren kurumlar işlem yaptı. Gün içinde gediğin takası merrilli geçti. Nette 8 10 bine ulaştı gedik.. Sonra klasik gedik aldıklarını geri verdi, aşağı bastılar.

Silkeliyorlar ne gelirse. Ben hlgyo da 2.5 yıl bekledikten sonra böyle bir silkelenmiştim. Turgg de böyle olmayacak dedim ama beni de biraz silkelediler😁 ama sorun yok bu sefer yüksekten de olsa almayı göze almış durumdayım.

Yarın merril tekrardan işlem yapacak mı merak ediyorum. İnşallah sadece iş ve gediğe kalmayız.

Bu derece yabancı takası artışı gayet iyi.

Hayırlısı olsun.

5. Günaydın kademeler
    Satmak isteyen satsın boşa taramasin aşağı doğru

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. A1 131 e başladı.

7.  Alıntı Originally Posted by metalurjist Yazıyı Oku
    Günaydın kademeler
    Satmak isteyen satsın boşa taramasin aşağı doğru

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O aşağı tarama hareketini yapmazlarsa nasıl dökecek milleti korkutup. Ky satmaz zaten alıcı varken aşağıya.Kendilerince bizi korkutacaklarda, bu fiyatta zaten olmaz o işler onu anlayamadılar bir türlü.

8. Bu saate kadar toplamayan ya da elinde tutmayanın maliyeti yıllardır bekleyen bizlerin maliyetinden çok olsun bi zahmet, imar kapıya dayanmış kim satar malını bu saatten sonra almak isteyene mal çok, aşağı çekince mi çok toplarsın yoksa yukarı götürünce mi, Turgg yatırımcının dikkatini hala çekmedi, bir kısım yabancı alışı hariç ancak haftaya Eczyt ile dikkatler Kartaldaki arsalarda olur kanaatindeyim ytd

Sayfa 63/888 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •