Sayfa 163/888 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Gençler uğraşsın biraz, ben kaçtım.

2. Şerefli ve çok karekterli patron ve spiiik yabanci yerli bütün aracı kurumları paravan olarak kullanıyor yaptığı işlemlerle bizi tehdit ediyor satın satmassanız 20 TL olur olur 0 TL olur diyor kendi alışlarına verip kendi satışlarını alıyor kuşbeyinliler oyununuz gün gibi ortada şahsen benim için fiyatın önemi yok 20 TL de olsa 0 TL olsa arsa payım bakii yatırım tavsiyesi değildir

3. Arkadaşlar isteyene parası olana veriyorlar sormuyorlar kimsin nesin...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. turgg hissesinde yapılan işlemlerin yüzde kaçı küçük yatırımcı alabilir veya satabilir bu ortamda tahta kendi haline bırakıldığı da günlük 500l lot zor işlem oluyor %95 kendi alışlarına veriyor kendi satışlarını alıyor patron ve spiiik yatırım tavsiyesi değildir

Endeks %1 düşünce biz %3 düşüyoruz, endeks %1 yükselince biz %1 yükseltiyoruz. Adamların dini imanı kağıdı baskılayıp ortalığa olumsuz hava pompalamak. Yıldırmak, moral bozmak, dışarıdan yatırımcı gelmesini engellemek.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Sinerji78 Yazıyı Oku
    Şerefli ve çok karekterli patron ve spiiik yabanci yerli bütün aracı kurumları paravan olarak kullanıyor yaptığı işlemlerle bizi tehdit ediyor satın satmassanız 20 TL olur olur 0 TL olur diyor kendi alışlarına verip kendi satışlarını alıyor kuşbeyinliler oyununuz gün gibi ortada şahsen benim için fiyatın önemi yok 20 TL de olsa 0 TL olsa arsa payım bakii yatırım tavsiyesi değildir
    0 olmaz da 10 olursa da iyi çoook ucuza mal alırım... ederi belli arsanın..

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Oooo bizim orspu cocuklari devre kestirmis ya... picin evlatlari devre kesecek endeks mi var...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Oooo bizim orspu cocuklari devre kestirmis ya... picin evlatlari devre kesecek endeks mi var...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Deme böyle... Ellerinden geleni yapıyorlar. Okuyorlardır burayı çok ayıp olur.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 163/888 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •