Sayfa 777/888 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma selam olsun çok şükür sağlığım yerine geldi son gelişmelerden sonra moralimde yerinde.
    Soran merak eden dua eden dostlarıma teşekkür ederim.

Kartal da beklenti devam ediyor süreç devam ediyor yeni bir gelişme yok.

Bir süre daha bu bürokrasi işleri devam edecek 18 uygulaması da zaman alacak.

Sn paydaşlar bu sürece fazla takılmamak gerek önümüzde ki en büyük engel son 15 yılın çıkmayan imar planları bin ve beşbinlik planlar nihayete erdi.

Eskiler hatırlar 15 sene de 3 kere planlar bitme aşamasına gelmeden çeşitli sebeplerle iptal edilmişti.
    Artık kartal bölgesinin bir planı mevcut.
    Bölgede ilk çalışmaları şua başlayacak buradan anlatmıştım zaten.
    Onu takip edeceğiz hep beraber bu sırada yeni değerleme raporu olası sermaye artışı gyo dönüşümü ve araziyle ilgili bir satış ortaklık için çalışmalar yapılacaktır ve bunlarla ilgili haber akışını takip edeceğiz hep birlikte.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim umarım herkes gönlünden geçen fiyata satar malını ve bir an önce süreç tamamlanır.

Son olarak herkes kendi risk anlayışına uygun olarak kendi pozisyonlarını yönetsin.

Uçar efendiye de yazık oldu nami değer yatirimcimiz ortalıktan silindi. Sesi soluğu kesildi .

2. Gazmanbaba'nın dönüşünü hisse yine düşüşle karşıladı.Ya da hisse düşerken Gazmanbaba yine buralarda mı desek.Tarih yine tekerrür etti.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3. Sn paydasim ben allah sağlık sıhhat verdikçe hep buradaydım düşerken çıkarken çok insafsızca davranmayın tl olarak zirvede hisse en azından.

Son olarak açılışı acemiler kapanışı ustalar yapar.

Bizim usta izliyor galiba ...

4. Satışta bekleyen 38926 lot var hepi topu tavana kadar.

5. Bank of bugün satış tarafında onun da etkisi olabilir alisa dönerse hareketlenme gelecektir. 3200 lot satmış şu ana kadar.

6. Ben gideyim de o zaman rahat rahat yükselmeye başlasın.

7. Atilla Türker adamsın!!!!!!!

8. evet kardan adam...!!!!

Sayfa 777/888 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •