Sayfa 854/888 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Mandraci abi bak adam tetmt i ucurdu bizle aynı fiyattaydi. Uçar mali toplayamamıs burada. Namina leke sürdürdü bos yere kendisini deşifre etti. Turgg speklere büyük geliyor anlaşılan :D
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Valla bu Özdemir uçar aynı kişi ise Ankara li olup birkaç ceza yemiş manipülasyondan...uçar gayrimenkul diye birşey var... Fener, denge, denizbank, ulaş, idgyo gibi.. alım satım yapıp acaip paralar götüren grupların vitrin onundeki kısmında yer alıyor. Yalnız kagitlari iyi sisiriyorlar.. inşaat işleri ile ilgisi olan birisi değil gibi. Eğer karar verip görürlerse üç dört kat yapıyorlar. Sığ hisse seçiyorlar.
    Şu anda tetmt de. Aralık ta 200 civarı alıp bir kisminj 500 civarı satis yapmış. Hisse su anda 354 te.. yüzde 6.2 civarı payı olmuş şu anda yüzde 4 lerde..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu o kadar da boş kağıt değil canim. Hiç te merak etmedim eski tkuru sanırım. Buraya okullu kardeşler veya galip gelsin kardeşim. Hatta eskiden bir Varyo vardı efsane. Kimse onun speği o gelsin. Hareket olsun. Ya batirirlar ya çıkarırlar. Boş beleş telegram grupları ile gelmesinler parasıyla becerisiyle gelsinler. Müzmin kabız oldu kağıt.
     Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Mandraci abi bak adam tetmt i ucurdu bizle aynı fiyattaydi. Uçar mali toplayamamıs burada. Namina leke sürdürdü bos yere kendisini deşifre etti. Turgg speklere büyük geliyor anlaşılan :D

3. inanin tahtacida bizlere sinir olmustur..ne yaptiysa bizleri dokemedi aksine bizlere habire mal kaptirdi..tahtaci sinirinden kendini yiyordur..tahtacinin bile aç ı bize denk geldi...

4. Lafım büyük oyunculara değil sermayesi az olan paydaşlara sakin malınızı bu son duzlukte kaptırmayın son pişmanlık fayda vermez.

Sn mandıracı toplamaya devam ediyor işin ilginci ona mal verenlerin bir kısmı da malları geri almaya başlamış.

Sn uçara gelince takasında mal sayisi azalmış gibi geldi bana eski kuvveti yok.

Son malları da toplasınlar bakalım sıkılan satsın inanmayan satsın.

Eski bir dostum gözünü dikti tahtaya haberiniz olsun sonra ne oldu demeyin bakarsınız alacağı tutar.

Benden uyarmasi sonra bağrışmayın.

Bende para yok olsa bende desteklerdim.

Sn mandıracı az çok tahmin eder gibi geliyor...

5. Teknik ve temel hatta takasa göre artık zirve denemesi yapması lazım.368 çok kolay bir hedef bu arada bir kaç dakikalık bir işlem...

6. Önemli bir not eski dost gelirse anlarsınız hikayeden alış olmaz babalar gibi alışları gördüğünüz zaman tamam dersiniz gerisi çakma feyk hareketlerdir . Boşuna etkilenmeyen heyecan yapmayın açığa falan da almayın elinizde patlar kısa vadede.

7. Hiç bana bakmayın uzaktan yakından ilgisi yok. Tamamen tesadüf hareketler.
    Alanda satanda değilim değiliz...

8. 300 e kadar bin alış yaptim hemen tavsanladi. 300 e alım da bekliyor 2 bine yakın ona da versin. Saçmasapan oldu tahta.
    Trade edelim diye giriyoruz hemen avlamaya çalışıyorlar. Onbinde bitirecektim alisimi inada döndürdüler.

Sayfa 854/888 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •