Sayfa 861/888 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. kredili işleme kapatacaklar ona uğraşıyorlar gibi..dün yuzde 9 yap bugun yuzde 10 düşür..akşama haber düşer kredili işleme kapatilir

2. vay bee ne hisseymiş...adamlar resmen 40 takla atiyorlar...sayin tahtaci biz kazanmadiysak sen hepten kazanamadin..basiretsizligini bize yükleme...tahtayi tutmaya calisirsan altina edersin...secim ayı mart ayina kadar bekleriz sorun degil..düşür 300 altina belki o fiyatlardan korkar satariz.. ha dikkat et oralardanda mal kaptirma sakin

3. Çok güzel bir ralli ortamını kaçırdık. Yapacak birşey yok yazık oldu

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bu iş yerel seçimlerden önce bitmeli. buradaki rantı ve avantayı hiçkimse bırakmak istemez, hele ki belediye akp ye geçecekken.
    bunu neye dayanarak söylüyorum: iyi parti aday çıkaracağını söyledi, vazgeçmezler ise ist belediyesi akp' ye hayırlı olsun.
    bu sebeple kendime koyduğum deadline yılbaşıdır. bu vakte kadar kap beklerim. kalmış ikibuçuk ay. korkup kaçacak değiliz.

5. Vay anasını, acemşah sayesinde 2015 lerde alıp satmıştım. 8 sene olmuş hala imar mı çıkmadı mı buna ya oha

6. buralardan dönmezse 295 civarı son kale, onun altında kapanışlar gelirse aşağısı kara delik.

7. Vayyy vayyy kimler gelmiş kimler gözümüz yollarda kalmıştı bizde sizi bekliyorduk tam kadro hahahahaha eksik falan yoktur umarım.

Ne şirket ne imar

Şirket resmen spek eğitim sahası oldu

Anlı sanli vede namlı spekler asla vazgeçemiyor benim gibi.

Hadi bakalım bir el ativerin....

Ortada kimsesiz gibi kalmasın.

8. Duyduğum kadarıyla bizim bölge encümen raporu hazırlanmış imza peşine ibb sevk edilecekmis ehh buda bir şey seçim öncesi aski işi bitecek gibi duruyor pek ihtimal vermiyordum ama olacak gibi bunun kokusunu alanlar olmuş belli .

Eskiden ucuzduk şimdi kelepir ölü eşek modunda ...

Bizim ihtiyar heyeti fırsat kolluyor emekli ikramiyeleri direkt buraya gelir gibi ...

Sayfa 861/888 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •