Sayfa 463/888 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Tavanı bozdu hakkımızda hayırlısı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mirit131 Yazıyı Oku
    Tavanı bozdu hakkımızda hayırlısı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavanı bozsun ama trendi bozmasın... imar’a borsanın etkisi yok zaten ... imarın borsaya etkisi var...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu sesizlik imarın ayak sesleri olabilir mi? Tüm paydaşlara selamlar.

4. Aleykumselam

5.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Alım tarafindayim.
    Turgg 92.90 saat öğleye digru

Değerli yorumcularimuz nerde?
    Çalı arkası mi ?
    Sessizlik .Belki de doğrusunu yapıyorlar.
    Turgg
    98.20
    Akşam suları...
    Sığırcık kuşlarına hiç dikkat ettiniz mi birkaç gun?
    Dans ederken patır kütür kafamıza ediyorlar.Sahildeki çitlembik ağacında ne varsa bitirmisler.Benden başka o citlenbikleri yiyen de yok zaten.Yarin zamanım olursa arsaya bı uğrayacağım.Var mi bir isteğiniz.Sprey boya ile yazarim duvara.

6. yaa imar beklentimiz tamam da; bütün bedelsizler tavan.
    güzel bir ivme yakalamamıza bunun da katkısı olur heralde.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7. Zenginlik nedir ?
    Materyalist dünyada ne yazık ki para, yalı , daire , ev bark , bağ bahçe , tarla sapan, hesap bakiyesi...
    Adamın her şeyi var ikinci daireyi istiyor.İstesin.Ucu de beşi de...Yalisi var daha iyisini istiyor.İstesin.1 milyonu var .2 milyon göz kirpsin diyor.Olmasi gereken bu.Ama azicik da paylaş gardaş.
    Maddesel anlamda zengin olabilirsin.Ya manevi zenginlik nolcak?
    Olmaz kapitalizme ters çünkü.Kapitalizm sevgiyi hiç eder.Garibanin yüreğine dokundurmaz.Onu sevindirtmez.Cunku kültürel kodlarimiza kadar girmiştir o.Ve bizi esir almıştır.Jafese sokmuştur.

Gönül eli bol olmadı mı, zengin; pis bir dilencidir dememis mi Spinoza?

Çevremde zengin olup da bir tane mutlu adam gormedim.Nucin ? Çünkü adamlar da paylaşım yok.Yardimseverlik yok.Daima daha fazlasını istiyor.Bu hayvansı insanlaraa diyorum ki Az insan , az eşya.Biraz da veren el ol.Yok efendim olmaz....

Mutlu olmak istersen güzel insanlar biriktir.Bu da zenginliktir.Garibanin yüreğine dokunmak ,
    onun borcunu ödemek özel değil mi ?
    İşte onu yaptığın an ruhunda müthiş bir enerji göreceksin, diyorum.Diyorum...

Sayın patron sen de vesile ol.Cikar senedi.Burada garip gurabaya yardım edecek onlarca insan var.
    Şu içimuzdeki vicdana bir kıvılcım yak ki...

8.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Zenginlik nedir ?
    Materyalist dünyada ne yazık ki para, yalı , daire , ev bark , bağ bahçe , tarla sapan, hesap bakiyesi...
    Adamın her şeyi var ikinci daireyi istiyor.İstesin.Ucu de beşi de...Yalisi var daha iyisini istiyor.İstesin.1 milyonu var .2 milyon göz kirpsin diyor.Olmasi gereken bu.Ama azicik da paylaş gardaş.
    Maddesel anlamda zengin olabilirsin.Ya manevi zenginlik nolcak?
    Olmaz kapitalizme ters çünkü.Kapitalizm sevgiyi hiç eder.Garibanin yüreğine dokundurmaz.Onu sevindirtmez.Cunku kültürel kodlarimiza kadar girmiştir o.Ve bizi esir almıştır.Jafese sokmuştur.

Gönül eli bol olmadı mı, zengin; pis bir dilencidir dememis mi Spinoza?

Çevremde zengin olup da bir tane mutlu adam gormedim.Nucin ? Çünkü adamlar da paylaşım yok.Yardimseverlik yok.Daima daha fazlasını istiyor.Bu hayvansı insanlaraa diyorum ki Az insan , az eşya.Biraz da veren el ol.Yok efendim olmaz....

Mutlu olmak istersen güzel insanlar biriktir.Bu da zenginliktir.Garibanin yüreğine dokunmak ,
    onun borcunu ödemek özel değil mi ?
    İşte onu yaptığın an ruhunda müthiş bir enerji göreceksin, diyorum.Diyorum...

Sayın patron sen de vesile ol.Cikar senedi.Burada garip gurabaya yardım edecek onlarca insan var.
    Şu içimuzdeki vicdana bir kıvılcım yak ki...
    Güzel dedin dostum.. patrona gerek yok imar çıksa zaten hisse ederini bulur.. umarım para kazananlar cevresine de katkı sağlar.. ülke ve tüm insanlık olarak zor günlerden geçiyoruz .. insanlığın gereği dayanışma ve yardımlaşmanın önemi daha büyük bu günlerde...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 463/888 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •