Sayfa 818/888 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Bölgede sıfır deniz gören, ama sahilde olmayan dairelere (100m2 net) 15milyon fiyat isteniyor, m2 fiyatları 150 binlerde.
    Arsamızın 128.000m2 inşaat alanı var. %50paylaşımlı verse 64.000m2 hazır yapılmış alan kalır.
    64.000x150.000= 9.6 milyar TL
    9.6milyar TL / 7.2 milyon(toplam hisse adedi) = 1350 TL olmalı hisse ederi.
    Temel analize göre böyle, fakat gel gör ki biz 240 larda patinaj yapıyoruz.
    Şirket ve belediyenin mallığı bizi buraya mahkum etmekte.
    Bunlar benim şahsi görüşüm, hesabım. Ben de sürekli bu arazinin ederinin abartılı olduğu konusunda ikilemde kalıyorum. Artık çok yoruldum, bıktım. Ne olacaksa olsa da kurtulsak bu dertten.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    genel kurul a katılacak arkadaşımız var mı aramızda bilmiyorum ama ben katılacağım inşaallah
    bu kadar sahipsiz olması normal bir durum değil ya birileri iyice milleti bıktırıp bütün malı almaya çalışıyor(bu birileri kim acaba patronlar mı malın bir kısmını almış olan spekler mi yada şirketi değersiz gösterip ele geçirmeye çalışan birileri mi?) eminim şirketle şu an gelir paylaşımı esasına göre görüşen birileri hatta birden fazla kişi veya kişiler vardır. çünkü İstanbul da böyle çok yer yoook. şayet bir talep varsa şirket bunları niçin KAP a bildirmez niyet nedir. küçük yatırımcıyı bezdirip malını almak içinse bu çok ayıp bir şey. hem ayıp hem ALLAH katında veballi bir iş.hatta yarın öbür gün canı yanan birileri şikayetçi olursa ve iş hukuk yoluna giderse bu gerçekler ortaya çıkacaktır. o zaman kimse bunun altından kalkamaz. şirket sahiplerini bildiğim kadar böyle bir sıkıntıya müsade etmezler.çünkü onlar tamamen hukuk çerçesinde yürüyen insanlardır diye tahmin ediyorum ortadaki pastayı görmemek için insanın kör olması gerekir.
    bunlar benim şahsi düşüncelerim.kesinlikle yatırım tavsiyesi filan değildir.kimseyi etkileyip vebal altında kalmak istemem

2. Habere bak ancak yikabilmisler cok hizlilar

3.  Alıntı Originally Posted by murat4611 Yazıyı Oku
    Habere bak ancak yikabilmisler cok hizlilar
    aslında bu haber benzer şartlarda arsası olup borsada işlem başka bir şirkete gelse direkt tavan olurdu bence.
    hatta birileri haberle beraber yukarı doğru alışa geçti fakat başka birileride tahta yukarı gitmesin diye resmen bastı.gayeleri neyse anlamak mümkün değil

4. Genel kurulda ne oldu acaba

5. Mayıstan sonrası güzel olacak inşallah .
    Sürecin sonuna geldik sayılır biraz daha sabır göstermek biraz daha ya sabır demek yeterli olacak.
    Genel kurul verimli geçmiş.
    Tutanaklar yayınlanmış.

6. Bu yaştan sonra bana aktif tahta işlemi yaptırmayın gidin ne halt yapacaksanız yapın.
    Paranız da var aklınızda malida aldınız adamdan daha ne halta bekleme yapıyorsunuz yok bizde para bitti destek at diyorsanız öyle seans sonunda mal yazmayın ehtiyar takımı her zaman tahta izlemez benim hesaba girmem 10 dk zaten

Yakın gözlüğünü bulana kadarda 5 dk desen en az 15 dk

7. Özetle genç traderlar aranıyor heyecanlı aktif dinamik.

Sayfa 818/888 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •