Sayfa 757/888 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Belediye meclisi bu ay diğer aylardan farklı olarak toplantı süresini 3 hafta belirlemişler ???? acaba ???? ümit işte...
    5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. ve 21. maddeleri gereğince Belediye Meclisi 03.10.2022-
    21.10.2022 tarihleri arasında aşağıda yazılı gündemi görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır
    3 hafta boyunca boş boş atışıp 15 dakika da tüm gündem maddelerini oylayacaklar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bence Bu işler çok kurcalamaya gelmez. Tamam, herkes sabırsız herkes çabuk para kazanma peşinde fakat, bu adamların da kendilerine göre bazı kurguları olabilir. Belki beklendiği gibi işler hiç olmayacak, belki de beklentilerin ötesinde çok güzel işler olacak. Bunu zaman gösterecek tabii. Geçmişten yaşadığımız tecrübeler diyor ki, aldıysan ve umutların varsa koy sandığa unut gitsin. Yok acelen ve tereddütlerin varsa o zaman da sat kafan rahat olsun. Şu anki davranışlar nasıl ki yatırımcıya iğreti geliyorsa, yazılıp çizilenler de birilerine iğreti geliyor olabilir!...YTD.

3. Sesler arttığına göre Uçar'da mal kalmadı heralde. Bizbize kaldık. Patrondan bi cacık bugüne kadar çıkmadı belki çıkar umuduyla beklemeye devam. Yapacak bir şey yok.

4. Takaslara bi bakayim dedim ne göreyim: mart ya da nisanda gelen yatirim fonlari bile zararına kaçıp gitmişler. Neyse bu mallari eski ekip aldi çok büyük ihtimalle . Tek güvencem bu adamlarla 30 dolari görmüştük. Yine gösterirler is bu kadar sona yaklaşmışken.

Uçar ekibi out eski spek ekibi in.

5.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Aslında iyi ruyalari paylaşmak lazım.Kotu , kabus gorduyseniz bunu asla paylaşmayın.
    15 Haz dan birkaç gün önce bir rüya gördüm.Bütün samimiyetimle söylüyorum çok sahici , gerçekçi bir rüya idi.Hala aklımdadir.Sizinle 50 çarpi 12 yazarak paylaştım.
    İnşallah o rakamı görürüz
    Turgg
    8 Eylül 2020
    84.90
    O dönemler 600 u dile getirmek...
    Nerden nereye ?
    Megersem kabus görmüşüm .
    Bu arada bundan sonraki süreç tavan tavan alım fırsatı vermeden olmalı.
    Bı habere bakar
    Bedelsiz olur mu olur.
    Yeter ki Bülent baba izin versin.

Turgg 193
    4 Ekim 2023

6. Sn. Barsisaanata sehven yazdığınızı biliyorum ama yinede düzeltme gereği duydum ne hikmetse, sabır kalmadı artık bir sene daha 1xx görmeye, iyi akşamlar size ve tüm paydaşlara,
    Turgg 193
    4 Ekim 2022

7.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Sn. Barsisaanata sehven yazdığınızı biliyorum ama yinede düzeltme gereği duydum ne hikmetse, sabır kalmadı artık bir sene daha 1xx görmeye, iyi akşamlar size ve tüm paydaşlara,
    Turgg 193
    4 Ekim 2022
    4 Ekim 2022
    Turgg 193
    İnşallah hayirlisi.

8.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Belediye meclisi bu ay diğer aylardan farklı olarak toplantı süresini 3 hafta belirlemişler ???? acaba ???? ümit işte...
    5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. ve 21. maddeleri gereğince Belediye Meclisi 03.10.2022-
    21.10.2022 tarihleri arasında aşağıda yazılı gündemi görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır

Sayın Kartl

Meclis toplantısına müteakip imar komisyonu en fazla on iş günü, diğer komisyonlar ise beş iş günü toplanarak kendisine havale edilen işleri sonuçlandırır. Komisyon bu sürenin sonunda raporunu meclise sunmadığı takdirde, konu meclis başkanlığı tarafından doğrudan meclis gündemine alınır.

Başkanın istediği yetki hukuk komisyonuna havale edilmişti komisyon 5 iş günü içinde, bizimde içinde bulunduğumuz uygulama imar planı itirazları meclis tarafından imar komisyonuna havale edilmişti komisyon 10 iş günü içinde neticelendirmeli.

Mevzuata göre ya komisyon süre sonunda hazırladığı raporu meclise sunacak yada meclis başkanlığı tarafından doğrudan meclis gündemine alınacak.

21 Ekime kadar da vakit olduğuna göre süre yeterli aslında

İmar komisyonu büyük bir ihtimal bu benim şahsi görüşüm yapılan itirazları red edecek ve meclisinde imar komisyonu raporunu kabul etmesi ile bu süreç bitecek .

geriye sadece 18. madde uygulaması ile parselasyonların belirlenmesi kalıyor ( bu rutin işlem )

Aslında bizim arsalarla ilgili her şey gayet açık , askı sürecini inceleyenlerin bunu bilmesi gerekli

bundan sonra şirketin izleyeceği yol haritası önemli

umarım hepimiz için hayırlısı olur

Saygılarımla
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

Sayfa 757/888 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •