Sayfa 768/888 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. gecmis olsun gazmanbaba

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    Geçmiş olsun syn gazmanbaba.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim hepinize hayırlı güzel sağlıklı günler olsun.
    Sn paydasim 1 haftadır hastalık ile uğraşmaktan bırak canlı yayını canlı bir yer kalmamış bugün çok şükür biraz kendime geldim.
    Benim gibi ehtiyardan bir boh olmaz bu saatten sonra bayrak sizde gençlerin önünü açmak lazım.
    Destek kısmına gelirsek malesef para bitti aşk bitti.

Daha en son aldığım maliyete bile gelmedi.

Hadi ben kaçar biraz daha yatayım haftaya görüşmek üzere tavanlarınız bool olsun.
    Çok geçmiş oldun gazmanbaba , umarım ciddi bişey değildir.. para bir şekilde kazanılır önemli olan sağlık sıhhat..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Geçmiş olsun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Geçmiş olsun Gazmanbaba tez vakitte şifalar, inş. hastanın temennisi/duası kabul olur

6.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim hepinize hayırlı güzel sağlıklı günler olsun.
    Sn paydasim 1 haftadır hastalık ile uğraşmaktan bırak canlı yayını canlı bir yer kalmamış bugün çok şükür biraz kendime geldim.
    Benim gibi ehtiyardan bir boh olmaz bu saatten sonra bayrak sizde gençlerin önünü açmak lazım.

Hadi ben kaçar biraz daha yatayım haftaya görüşmek üzere tavanlarınız bool olsun.
    Dostum gecmis olsun.

Allah sihhat versin.

7. gecmıs olsun gazmanbaba
    BORSADA ARA VERMEK ICIN EN İYİ ZAMAN KAZANDIGIN ZAMANDIR

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku

Allah şifa versin geçmiş olsun abi
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

Sayfa 768/888 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •