Sayfa 860/888 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bugün bir devre daha kestir bakalım. İki etti. Amaç nedir gorelim

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İmar süreci bitse de kağıdı götürürler mi bilemiyorum. Yıllardır önce 5 binlik çıktı çıkacak, itirazlar tekrar askı süreci, sonra binlik çıktı çıkacak Meclis onayı falan filan işte. Hiç bir aşamada kağıdı götürmediler, şahsen 18 uygulaması sonrası da bir halt olacağını sanmıyorum. Bunun genelde tek sebebi olur, ellerinde olmayan dışarı da çok fazla mal var, başka büyükler de onun için bu kağıda girmiyor.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. Bankoff ta bu kadar mal var mı? Çok enteresan bu iki gün. Devir mi ediliyor denize çıkamadım işin içinden... Vardır bu dalaverenin altında birşey.
    Herhalde tarlaya Hamas in roketi düştü.

4. Eczacılar da ekside bugün, kötü bir haber mi var acaba, önden mal boşaltıyor birileri

5. Çok net bir şekilde borsamız da malı toplanan gidiyor, malı toplayamadıkları borsanın en düşük lotu olan hisselerden birisi olan turgg gibi kimsenin doğru düzgün adını bile bilmediği hisse geçen yıl 360 tl yi görmüş bu enflasyonda debelenip duruyor hala.
    Ecz yatırım 40 tl lerden kalktı geldi 300 lere , migros 30- 40 tl idi 400 lere gitti bu sürede. çok uğraşmalarına rağmen bu hisse de mal vermiyor belli ki ky. Ancak basiretsiz spek de bunu bir türlü anlamıyor kendisi de bataklığa gömülür gibi gömüldü gitti. Belli ki buraya gelen ky değer yatırımcısı, borsa oyuncusu değil. Bunu anladığı zaman belki debelenmeyi bırakırlar.
    Bu arada 18. madde falan geçtim enflasyonu dahi fiyatlamadı yıllardır.

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bankoff ta bu kadar mal var mı? Çok enteresan bu iki gün. Devir mi ediliyor denize çıkamadım işin içinden... Vardır bu dalaverenin altında birşey.
    Herhalde tarlaya Hamas in roketi düştü.

Karşılıklı devir işlemi değil abi. denizdeki oyuncu bağımsız

bankoff citinin mallarını satıyor . şayet dönüp almazsa o satılan mallar citinin
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

7. Bu kadar lot ortaya çıktı kaç aydır ilk defa.. tavan yapsalar şaşırmam

8. 2023 yılı getirisi % -5 taban olsa ne yazar zaten ölmüş hisse herkes 5 e 10 a katlamış hissesini düşüyor. Bu getirisi olmayınca götürüsü de olmuyor. )

Sayfa 860/888 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •