Sayfa 129/888 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bizim borsacılar da çok uyanık ya bu havada satmaya çalışıyor elindeki senedi daha çok düşeni alacak aklınca kâr yapacak. Ama hiç düşünmez ben elimdeki 3 5 hadi bin ikibin olmadı onbin 50
    Bin senedi satacan e sen akilliyken satışında alan salak mi da aliyor hemde elinse takasın çoğunu tutanlar milyon lotlar yani hancilar patronlar ağalar süzme salak diyor satan akıllı akli kit. Borsada iyi malı alacan yani batak olma ihtimali düşük planı sonra sabrın olacak sonrada ya kısmet diyip bekleyecek ve bir yerde allah bin bereket versin alanda kazansın diyip arkana bakmadan gideceksin. Altın kural nedir bilirmisiniz ALTINI OLAN KURALI KOYAR. Buraya çevirecek olursak TAKASI TUTAN KURALI KOYAR. Başkasının kurallarıyla oynarken o izim verince kazanırsın.

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bizim borsacılar da çok uyanık ya bu havada satmaya çalışıyor elindeki senedi daha çok düşeni alacak aklınca kâr yapacak. Ama hiç düşünmez ben elimdeki 3 5 hadi bin ikibin olmadı onbin 50
    Bin senedi satacan e sen akilliyken satışında alan salak mi da aliyor hemde elinse takasın çoğunu tutanlar milyon lotlar yani hancilar patronlar ağalar süzme salak diyor satan akıllı akli kit. Borsada iyi malı alacan yani batak olma ihtimali düşük planı sonra sabrın olacak sonrada ya kısmet diyip bekleyecek ve bir yerde allah bin bereket versin alanda kazansın diyip arkana bakmadan gideceksin. Altın kural nedir bilirmisiniz ALTINI OLAN KURALI KOYAR. Buraya çevirecek olursak TAKASI TUTAN KURALI KOYAR. Başkasının kurallarıyla oynarken o izim verince kazanırsın.
    Sn.gazmanbaba, zaten brüt takasa sokan tavan -taban yaptıran, sürekli işlem yapan zaten patron çetesi.Bazı arkadaşlar bazen yazıyor gülüyorum ister istemez; patron malına sahip çıkıp alsa diye, zaten aşağı ky itelemiyor ki hisseyi. İstesede iteleyemez de götüremez de kolay kolay.Kaç gündür satanlarda aynı kurumlar belki arada ufak tefek vardır doğal olarak veren ama bu miktar çok azdır.Patron dışardan birisinin malını alsa barajı kurar geleni alır daha da aşağıdan yedirmez oysa burada noluyor yıllardır yukardan satan hep karlı alan hep zararlı, böyle bi dünya var mı? Sonuç olarak mal dökselerde bu kaptırdıklarının yanında çerez kalıyor, alıcı gelmiyor çünkü senedi bilen çok çok az borsa da hal böyle olunca yuvarla gitsin dayanamayan düşer diyorlar.

Para olsada, bu fiyatlardan eklesek modunda beklemeye devam.

4.  Alıntı Originally Posted by Tbarist Yazıyı Oku
    Para olsada, bu fiyatlardan eklesek modunda beklemeye devam.
    Bende para arıyorum biraz daha biraz daha alım yapim diye

5. neriman hanımla görüştüm. 5 binliklerde zaten bi sıkıntı yoktu sadece plan notu değişikliğine gidildi dedi. onun için itiraz edilmedi vs gibi bi haber yollamaları imkansızmış. önemli olan binliklermiş o askıya çıkınca o zaman haber geçeceklermiş. inşallah bir an evvel şu su süreç tamamlanırda yüzümüz güler.

6. Arkadaşlar ben Şehir Plancısıyım,
    5000 lik planlar da sıkıntı olmaz asıl önemli olan bulunuğumuz aşamadan devam ediyorum... imar Planı Meclisce imar ve Bayındırlık komisyonuna gönderilir. komisyon inceler rapor yazar imzalar ve tekrar meclis gündemine alınır ve burada onaylanır yada red edilir, onaylanırsa askıya cıkar red se tekrar plan taslağı üzerinde değişiklik yapılır buda bir kaç ayı bulur!! planın iptal olma durumu yoktur. Bizim arazi imar komisyonuna gönderildi bu süre 10-20 gün yani nisan gündemine alınması gerekiyor ama gündeme alınacakmı bilgi alabilirseniz süreci daha iyi takip edebiliriz...

7. satışa o kadar çok lot yığıyor ki denecek birşey yok

8. Derinlikleri atabilen varmı arkadaşlar

Sayfa 129/888 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •