Sayfa 150/888 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Arkadaşlar işlem yapanlar zaten kendileri alışta da satışta da kendileri buraya ne alıcı geliyor ne satıcı doğru düzgün, biraz endeks inse eksi yapacak adım gibi biliyorum. Beklemekten başka çare yok, öncelik sağlığınız olsun.
    Salgın hızla artarsa kimsenin yeni arsaya ihtiyacı olmayacak.. panik yapmadan evde oturun minimum temas... vakalar zamana yayılsın ki yoğun bakım kapasitesi aşılmasın

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Şerefli karekterli spiik ve patron aynı oyunu oynamaya doymadınız devam edin alışlarda satışlarda sizin yabancı kurumda diğer aracı kurumlarda sizsiniz devam edin kolay gelsin yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Salgın hızla artarsa kimsenin yeni arsaya ihtiyacı olmayacak.. panik yapmadan evde oturun minimum temas... vakalar zamana yayılsın ki yoğun bakım kapasitesi aşılmasın

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sn.ayan, bunlar da geçecek elbet fakat ekonomi perişandı daha kötüsü olacak gibi, şimdi koşa koşa birçok kişinin ucuz diye aldığı şirketler 2-3 sene sonra belki de silinip gidecek. Biz boş bir tarlayız nihayetinde belki de şanslıyız bunu zaman gösterecek bize. Banka veya sanayi hisselerinden daha avantajlı boş toprak bence.Sadece süreç uzayabilir buna da yapabileceğimiz bir şey yok.

Yoruldu galiba veya ne yapacağını karıştırdı, veya talimat bekliyor patrondan. 15 dk. Hareketsiz kaldı

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Kağıdın borsanın yükselip düşmesiyle alakası olmadığını düşünmeye başladım artık hareketler hep aynı bizz yatırımcılara çok büyük haksızlık yapılıyor burada. Arsanın degeri belli ama kağıt hala stabil amaç hedef ney belli deil. hedefin yoksa arsa bedeli üzerinden hisse ederini ver çık borsadan çok saçma ya yazdıklarımın hiçbiri ytd.

2525 lot. Takıl kafana göre....

Alıntı Originally Posted by efsane2458 Yazıyı Oku
    Kağıdın borsanın yükselip düşmesiyle alakası olmadığını düşünmeye başladım artık hareketler hep aynı bizz yatırımcılara çok büyük haksızlık yapılıyor burada. Arsanın degeri belli ama kağıt hala stabil amaç hedef ney belli deil. hedefin yoksa arsa bedeli üzerinden hisse ederini ver çık borsadan çok saçma ya yazdıklarımın hiçbiri ytd.
    Yıllar önce yazmıştım. Patron "Niye halka arz ettin?"diye. Nasıl olsa burayı kafana göre değerlendirirdin. Şu tahtada 8 yıldır insanların ahını alıyorsun. Bak ömründen 8 yıl geçmiş. Belki buranın sonunu bile göremeyeceksin(yüksek ihtimal). Bu kadar ah ile ne yapacaksın? diğer tarafta. Bir düşün...

8.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Yıllar önce yazmıştım. Patron "Niye halka arz ettin?"diye. Nasıl olsa burayı kafana göre değerlendirirdin. Şu tahtada 8 yıldır insanların ahını alıyorsun. Bak ömründen 8 yıl geçmiş. Belki buranın sonunu bile göremeyeceksin(yüksek ihtimal). Bu kadar ah ile ne yapacaksın? diğer tarafta. Bir düşün...

Sn.relax, bu hisse borsa tarihin de bir ilk olarak açıldı. Elinde mutlu akü hissesi olanların payları işlem görerek başladı. Akü satılınca arsalar ayrıldı ve işlem görmeye başladı.Dolayısıyla kimse tanımıyor bilmiyor.

Sayfa 150/888 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •