Sayfa 609/887 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 7096 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bunlar umutsuz vaka hep ayni terane.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    gerekeni yapıyor işte süzme spek.bekliyoruz sıkıntı yok.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

3. Spek ne zaman haber gelse hissede piyasaya alım fırsatı veriyorsa peşine illa aşağıya basıyor yıllardır aynı hareket onun için eğer siz alıyorsanız haberle oda muhtemelen size o malı verendir ve doğal olarak hisse gitmez geri gelir örnekte görüldüğü üzere...
    Taki arazi satılana kadar bu şekilde devam eder gibi...

Imar çıktığı zaman bile bu oyunu daha büyük oynayabilir. Aklımızda olsun.

4. Tarla fiyatları pazartesi yukarıdaydı cuma diplerde tenzilatli satış varmış.

5. An itibarıyla affınıza sığınarak döte giren şemsiye formasyonu oluşmuş. Tahtada son durum bu şekilde.

6. Tepeden aşağı 22.5 tl inmek ne demek ** yuhh öpulurde bu artık başka şeye dönmüş durumda.

7. yüzde 5 nedir ya çıktığı gibi durmasını bilmiyor biz ky yukardan atladıkça çok bekler 116 kaç gün bekledi almadılar gitmiş 156 almış saf milletiz

8. Evet gençler heyecan varmi mutlu sona adım adım yaklaşıyoruz bu arada şu saat itibarıyla philip capital turgg ecilc eczyt tahtalarında eş anlı net en iyi satıcı konumunda. onun satışları tahtadan daha çok mal alabilmek adına olduğunu düşünüyorum.
    Fiyatı artmayan ürünler sadece borsada mevcut gerçek hayatta tereyağından kömüre ekmekten domatese ilaçtan tuvalet kağıdına Her şeyin fiyatı inanılmaz artmakta fakirleşmiş toplum her geçen zaman diliminde malesef daha da fakirlesmeye devam ediyor.
    Aklımıza dalga geçenlere dikkat edin açıkta kalmayın köprüden önce son çıkış gibi bir yerde piyasa hisseler.

Sayfa 609/887 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •