Sayfa 822/888 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bu bölgedeki arsalar eski sanayicilerin. Bu adamlar şunu hesap ediyor olabilir. Ve Kartal belediyesi onların planları uyarınca ağır davranıyor olabilir. Mesela bu iş bir yıl önce bitseydi bu büyük arsaların sahipleri mevcut hükümetin baskısı altında kalacak ve istemedikleri şartlarda anlaşmalara zorlanacaklardı. Mesela Eczacıbaşı'nın kapısnıı arsasının bir bölümü için çaldı yeni zengin bir yapsatçı müteahit. Eczacı oyalıyor. O adamlarlarla iş yapmaz. Yolda görse selam vermez. Ayazağa da imar işi tamam Eczacı yine yandaş bir müteahitle görüşme yapıyor. Oyalama olabilir. Çünkü bu sistemde tüm arsa sahipleri istemedikleri şartlarda anlaşmalara zorlanacaklarını düşünüyor olabilir. Kesin demiyorum ama ben olsam öyle düşünürüm. Belediye top çevirip tepkiye rağmen seçim sonrasına sarkıttı işi. Yeni hükümet bekliyor olmalılar. Yoksa kaçarı yok bir 18 uygulaması kaldı. Ne kadar gecikebilir ki?

NOT:Ben böyle düşünüyorum. Seçim üstü siyaset yapmıyorum. Burası yeri değil. Türkiye'deki gerçeklerden yola çıkarak söylüyorum bunu. Dediklerime her kesimden görüşten insan katılır sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Bu bölgedeki arsalar eski sanayicilerin. Bu adamlar şunu hesap ediyor olabilir. Ve Kartal belediyesi onların planları uyarınca ağır davranıyor olabilir. Mesela bu iş bir yıl önce bitseydi bu büyük arsaların sahipleri mevcut hükümetin baskısı altında kalacak ve istemedikleri şartlarda anlaşmalara zorlanacaklardı. Mesela Eczacıbaşı'nın kapısnıı arsasının bir bölümü için çaldı yeni zengin bir yapsatçı müteahit. Eczacı oyalıyor. O adamlarlarla iş yapmaz. Yolda görse selam vermez. Ayazağa da imar işi tamam Eczacı yine yandaş bir müteahitle görüşme yapıyor. Oyalama olabilir. Çünkü bu sistemde tüm arsa sahipleri istemedikleri şartlarda anlaşmalara zorlanacaklarını düşünüyor olabilir. Kesin demiyorum ama ben olsam öyle düşünürüm. Belediye top çevirip tepkiye rağmen seçim sonrasına sarkıttı işi. Yeni hükümet bekliyor olmalılar. Yoksa kaçarı yok bir 18 uygulaması kaldı. Ne kadar gecikebilir ki?

NOT:Ben böyle düşünüyorum. Seçim üstü siyaset yapmıyorum. Burası yeri değil. Türkiye'deki gerçeklerden yola çıkarak söylüyorum bunu. Dediklerime her kesimden görüşten insan katılır sanırım.
    Düşük faİz ortamında inşaat daha karlıydı… arsa daha değerli…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. İnşaat treninin kaçtığı muhakkak. Yeni hükümet, Önce bir devaülasyın sonra IMF programı ve faizler yükselecek. Piyasa duracak. Başka çare yok. Yoksa bu cari açık ödemeler dengesi krizine gidiyor. Sonu Venezuella şanslıysak Arjantin.İnşaat işi de bu çerçevede düşünülmeli. Buradaki inşaat işi şimdi başlasa 3 yıl sürer zaten en az. Geleceğe yatırım gibi bir şey. Dediğiniz doğru tren kaçtı.

4.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    İnşaat treninin kaçtığı muhakkak. Yeni hükümet, Önce bir devaülasyın sonra IMF programı ve faizler yükselecek. Piyasa duracak. Başka çare yok. Yoksa bu cari açık ödemeler dengesi krizine gidiyor. Sonu Venezuella şanslıysak Arjantin.İnşaat işi de bu çerçevede düşünülmeli. Buradaki inşaat işi şimdi başlasa 3 yıl sürer zaten en az. Geleceğe yatırım gibi bir şey. Dediğiniz doğru tren kaçtı.
    Ne trenler kaçırdık bu saçma hisse yüzünden… alsatçı spek bizim 5 katımızı kazandı… şimdi de burayı okuyup gülüyor…. Ama imara çok az kaldı… ben filmin sonunu görmeye kararlıyım ne olursa olsun…. Speke inat….

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Denizcim buda sana bayram hediyesi olsun el öpenlerin çok olsun.

6. Sağol abi seninde bayramın mübarek olsun
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

7. Berhudar ol.

Sayfa 822/888 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •