Sayfa 830/888 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı eczyt gorusmusde anlasamamista bu turgg yide etkilermis ben anladım devletin arsayla ne işi var ki
    bunu nereden duydunuz gordunuz bilmiyorum ama iyi haber bana kalirsa. demek ki yine algi yapicilar cikmis meydana milletin kafasini karistirip ellerindeki mallara cokmek pesindeler. cumhurbaskaninin isi gucu yok kartal arazisi icin gorusecek fala filan. artik yalanin birinin bin para oldugu ulkede her turlu manipulasyona sasirmamak lazim. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    bunu nereden duydunuz gordunuz bilmiyorum ama iyi haber bana kalirsa. demek ki yine algi yapicilar cikmis meydana milletin kafasini karistirip ellerindeki mallara cokmek pesindeler. cumhurbaskaninin isi gucu yok kartal arazisi icin gorusecek fala filan. artik yalanin birinin bin para oldugu ulkede her turlu manipulasyona sasirmamak lazim. ytd.
    Ben de eğer doğruysa iyi haber olduğunuzu düşünüyorum ama cumhurbaşkanının işi gücü yok kartalla ilgilenmez demek yanlış, en önem verdiği iş bu… bu alanın İstanbul’a bu kadar arsa lazımken yıllarca beklemesinin en önemli sebebi bu bile olabilir… bizi büyük bir çamura soktu bu hisse.. bakalım nasıl bitecek bu hikayenin sonu..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ülkede arsa konut fiyatları dolar bazında tavan yaptı… bizim hisse sürünüyor… hala 15 sene önceki dolar fiyatında …. İmar imar imar

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Ben de eğer doğruysa iyi haber olduğunuzu düşünüyorum ama cumhurbaşkanının işi gücü yok kartalla ilgilenmez demek yanlış, en önem verdiği iş bu… bu alanın İstanbul’a bu kadar arsa lazımken yıllarca beklemesinin en önemli sebebi bu bile olabilir… bizi büyük bir çamura soktu bu hisse.. bakalım nasıl bitecek bu hikayenin sonu..

Aynen Ayan bey. Erdoganin en onem verdigi sey imar suanda. Istanbul ki Turkiye nin en onemli lokasyonu. Bahsedilen toplanti gecen ayin 19. unda yapilan toplanti ve olumsuz oldugu gercek. Bilmeden bazi arkadaslar atip tutmus ama bence Turgg yede negatif yansimasi olur. Eczaci icin olumlu gerceklesseydi onun tavan serisi bizide yukari cekerdi. Bizim icin zaten imar orani belli. 18. maddenin gecmesini bekleyecegiz.

5. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Aynen Ayan bey. Erdoganin en onem verdigi sey imar suanda. Istanbul ki Turkiye nin en onemli lokasyonu. Bahsedilen toplanti gecen ayin 19. unda yapilan toplanti ve olumsuz oldugu gercek. Bilmeden bazi arkadaslar atip tutmus ama bence Turgg yede negatif yansimasi olur. Eczaci icin olumlu gerceklesseydi onun tavan serisi bizide yukari cekerdi. Bizim icin zaten imar orani belli. 18. maddenin gecmesini bekleyecegiz.
    Bari seçime kadar çıkartsınlar… yoksa daha çok bekleriz…

6. Bu görüşme İstanbul Modernin Meşrutiyet caddesindeki binasında oldu. Yani görünüşte RTE 28 Mayıs öncesi bir sanat kurumunu ziyaret etmiş oldu. Bülent Eczacıbaşı şu anda çıkmak üzere olan imar planından başka ne talep etmiş olabilir Kartal konusunda. Belediyenin kurallarıyla yapılan bir iş. Ancak çevre ve şehircilik bakanlığının plana müdahele yetkisi var. TURGG arsasının yanıbaşındaki istmarina bu yöntemle yapıldı nitekim. Burada talebin çerçevesi nedir bilen varmı. Sonucun olumsuz geçtiğini söyleyen bir kişi bizden fazla şey biliyor demektir. Ama aynı kişi talep edilen şeyi de belirtmeli ki, neyin reddedildiğini bilelim. Yoksa olumsuz geçti demek bir anlam ifade etmez.

Sonuç olarak elimizde ne var, ona bakarsak sürecin sonuna geldik. Belediyenin vereceği imar oranı ve yerleşim planı önemli. Olumsuz olacak bir şey yok bence.

7. Turkiyenin en onemli secim doneminde cumhurbaskani isi gucu birakip Kartal arazisini gorusmek icin Eczacibasinin ayagina kadar gidiyor ve gorusme olumsuz geciyor diyenler atip tutmuyor da, bunun sacmalik oldugunu dusunen atip tutmus oluyor. Allah akil fikir versin ne diyeyim.

8. Aynen telegramdan şahsın biri yazdı amacı neydi bilmiyorum

Sayfa 830/888 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •