Sayfa 840/888 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Her gelen tahtada limon gibi sıkarak mal yapma derdinde biride yukarı atarak mal alayım demiyor neden çünkü mal gelmez yukarı giden tahtada mecbur kumara oturuyor herkes .

En akıllı benim benden sonra salak aşağı basarım alırım malı bazen panikleyen oyuncudan alırsın ama gerçek yatırımcı vermez varsa parasını da senden malı alır.

Tüm bunlar fasafiso gerçek haberde yazıyor iyi okuyun

Gerçek hayatta neler oluyor tarla.arazi fiyatlarında hahahahah

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Her gelen tahtada limon gibi sıkarak mal yapma derdinde biride yukarı atarak mal alayım demiyor neden çünkü mal gelmez yukarı giden tahtada mecbur kumara oturuyor herkes .

En akıllı benim benden sonra salak aşağı basarım alırım malı bazen panikleyen oyuncudan alırsın ama gerçek yatırımcı vermez varsa parasını da senden malı alır.

Tüm bunlar fasafiso gerçek haberde yazıyor iyi okuyun

Gerçek hayatta neler oluyor tarla.arazi fiyatlarında hahahahah
    sayin gazmanbaba bugun bile 600 lota yakin cektim ozellikle 280.90 kademesine 3000 lot satis koyunca 120 lot bi aldim 250 lot bi alinca tahta birden kalkti..sabah 285 den de alinca tahtayi cekiyorlar asagiya

3. kendileri bilir...2 sene once 290 dan turgg satip maalti 290 dan almistim..lotlari birebir degismistim...simdi 100 lot maalt satiyorsun 316 lot turgg aliyorsun...simdi soyle dusunun 2000 lot turgg satip 2000 lot maalt aldigimi varsayin...suan 2000 lot maalt satip turgg alsan var sen hesabini yap... bana guzel bi degiş tokuş oldu gibi...hala elimde maalt var bekliyorum degis tokuşu

4.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    kendileri bilir...2 sene once 290 dan turgg satip maalti 290 dan almistim..lotlari birebir degismistim...simdi 100 lot maalt satiyorsun 316 lot turgg aliyorsun...simdi soyle dusunun 2000 lot turgg satip 2000 lot maalt aldigimi varsayin...suan 2000 lot maalt satip turgg alsan var sen hesabini yap... bana guzel bi degiş tokuş oldu gibi...hala elimde maalt var bekliyorum degis tokuşu
    rakamlar farazidir..örnek olarak verdim

5. önumuz secim 18.ci madde dediginiz gibi eli kulaginda...prim yapmamis arsa ve ev fiyatlari hala revajta...kim satar bu turgg yi ölü fiyattan...satma degil biriktirme zamani...dolar bazli olarak hala diplerde

6.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    rakamlar farazidir..örnek olarak verdim
    ilk bu örnegi verdigimde oran 100 lot maalt satip 200 lot turggaliyordum simdi 100 lota 306 lot...

7. Memlekette bu çılgın enflasyon varken en ucuz kalan değer diyebilirim, fiyata etki edemeyiz ky olarak ancak lotumu sürekli artırarak hissenin ucuz kalmasını avantaja çevirmeye çalışıyorum artık. Diğer primli hisselerimi satıp buraya yığıldım, bakalım artık süreç çok uzadı. Bu saatten sonra başka hisselerde macera aramanın manası yok. Asla ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Memlekette bu çılgın enflasyon varken en ucuz kalan değer diyebilirim, fiyata etki edemeyiz ky olarak ancak lotumu sürekli artırarak hissenin ucuz kalmasını avantaja çevirmeye çalışıyorum artık. Diğer primli hisselerimi satıp buraya yığıldım, bakalım artık süreç çok uzadı. Bu saatten sonra başka hisselerde macera aramanın manası yok. Asla ytd...
    aynen...bende diger hisselerden yeter dediklerimi buraya aktariyorum...arsa yatirimi mantigiyla...bu özdemir ucar tahtadan ciktimi cikmadimi bilemiyoruz...insallah cikmistirda yeni bir oyuncu gelir tahtaya

Sayfa 840/888 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •