Sayfa 879/888 İlkİlk ... 379779829869877878879880881 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    herkes arazi alın, tarla bile olsa alın diye bağıroyor sosyal medyada. al sana toprak. burası dutluktu diyeceğimiz günler gelir inşallah. çok konuştum, çok yazdım. iyi akşamlar.
    Guzel yorum.

Gorunen oki bi alti ay daha bekleyecegiz gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Guzel yorum.

Gorunen oki bi alti ay daha bekleyecegiz gibi.
    6 ay olsa iyi, yıllarca sürse de tapuyu görmek istiyorum ben.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    6 ay olsa iyi, yıllarca sürse de tapuyu görmek istiyorum ben.

sizin aklınızdan geçen bir rakam var mı ?

4.  Alıntı Originally Posted by chukur Yazıyı Oku
    sizin aklınızdan geçen bir rakam var mı ?
    Ben inşaat iznine ve bölgeye bağlı olarak 450 milyon dolar değer biçiyorum arsaya eğer şirket projeyi kendisi yapmazsa… kendisi yapmak isterse karıyla fiyatlanma değişir… tabi ben bu işin uzmanı değilim.. herkes kendi araştırmasını hesabını kendisi yapsın. YTD

5. https://shbd.io/s/0jATLW15

https://shbd.io/s/Zh69XM2n

https://shbd.io/s/9rnwCODl

Bölgedeki fiyatlar ortada…. Hele bi imar gelsin 3 mahallelik viranelik alanda adalar manzaralı lüks konutlar AVM’ler yapılsın bölge canlansın.. yabancılar esenyurtta değil Kartalda ev almaya başlasın.. o zaman az söylemişsin sen dersiniz bana….

6.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Ben inşaat iznine ve bölgeye bağlı olarak 450 milyon dolar değer biçiyorum arsaya eğer şirket projeyi kendisi yapmazsa… kendisi yapmak isterse karıyla fiyatlanma değişir… tabi ben bu işin uzmanı değilim.. herkes kendi araştırmasını hesabını kendisi yapsın. YTD

hemen karsimizdaki Istmarina'nin 11 yil evvel kactan satildigini hatirlayan var mi? Dolarin 1.79 oldugu zamanda 1 milyar 355 milyona satildi yani 745 milyon dolara. Artik hesabi siz yapin. Bir katakulle yapmazlarsa pasta buyuk, insallah bize de guzel bir pay dusecek.

7.  Alıntı Originally Posted by efelerinefesi Yazıyı Oku
    hemen karsimizdaki Istmarina'nin 11 yil evvel kactan satildigini hatirlayan var mi? Dolarin 1.79 oldugu zamanda 1 milyar 355 milyona satildi yani 745 milyon dolara. Artik hesabi siz yapin. Bir katakulle yapmazlarsa pasta buyuk, insallah bize de guzel bir pay dusecek.
    Bilmediğim için soruyorum Karşılaştırma yapabilmek için ..İst marina arsası nekadardı?

8.  Alıntı Originally Posted by titanic Yazıyı Oku
    Bilmediğim için soruyorum Karşılaştırma yapabilmek için ..İst marina arsası nekadardı?
    orasi 64.5 donum. bizden biraz daha kucuk ama imari fazla. ne olursa olsun son yillarda dolar bazinda en cok artan sey ev ve arsa.

Sayfa 879/888 İlkİlk ... 379779829869877878879880881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •