Sayfa 785/888 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Gazmanbaba rol çaldım biraz hakkını helal et

2.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    İnşallah Gazmanbaba dört gözle 4 haneyi bekliyoruz, 1xx den Satarız diye bi girdik 9 sene evvel mutlu/mutgg ye, 9 sene sonra 25x den mal aldık da, Aldandık mı ?
    Benim hesabımda da 4haneyi geçmeli arsa değeriyle… bi de proje yaparlarsa tabii o zaman ki konjonktüre bağlı çok çok daha yükselebilir.. hayırlısı hele bi arsa tapumuzu alalım elimize gerisi kolay… uçar mı uçmaz mı spek mi kelek mi göreceğiz artık…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bunu tavandan sayalım, haftayada nasipse üç,dört,beş olsun 345

4. Kesene bereket diyelim akşam yemeğini senden yedik. Arkadaşlarla beraber ehtiyar heyeti olarak zaten tek zevkimiz arada yemek toplantısı.

5. Eskiden kendilerinden başka alıcısı yoktu şimdi hem alıcısı hem satıcısı yok.
    Kendin çal kendin oyna.

6. Açıkta kalan malları tamamlamak için biraz fiyatı yükseltmek lazım. Kötü günde biz taşıdık eşek gibi şimdi biraz keyfini de biz sürelim arada.
    Ama söz malların bir kısmı satışa gelecektir. Fiyat kaç olur onu bilemem ama

7. Haa bu arada ağanın eli tutulmaz istersen bir tur daha iner cikarizda sıkıntı yok para bulursak alırız.

8. Hem Eczacı'larda hem de bundaki Geçen hafta ve bu sabahki hızlı çıkışlar, Büyük kulaklıların yanlış bir sinyal almasından kaynaklanıyor olabilir. Sabah 290'da 2 bin küsür satış vardı ve orayı da geçirtmedi zaten. Doğrusunu söylemek gerekirse Bu güne kadar, aynı çizgide hareket etmiştim fakat, bu saaten sonra al sat bana da riskli geliyor !..

Sayfa 785/888 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •