Sayfa 23/888 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 177 - 184 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by Kerem33 Yazıyı Oku
    Trabist e söyleyin Pazartesi alır 3000 lot alacam dedi sözü var ...
    Bugün banka müdürüyle görüştüm. Ekrandan baktı. Saha çalışması tamamlanmış. Ekspert ek süre istemiş. (Ekspert ilk defa inşaat tamamla raporu yapıyor galiba.) Pazartesi büyük ihtimal para hesaba geçer. Geçince, BİNER BİNER alacağım. Kağıt 23 - 24 lirayken, 4-5 bin tane için alıma başlamıştım. Yaklaşık bin tane alabilmiştim. Kağıt 40 bini kırmıştı. Bu sefer öyle olmaz umarım. Tüm turgg hissedarlarına bol kazançlar. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Haftalık olarak güzel kapanış yaptı. Tarihinde 44 üzeri haftalık 3 kapanışı vardı bu 4. Oldu. Bakalim teknik olumlu duruyor. Önümüzdeki hafta ay kapanışı da olacak. Belki artık start verilmiştir bizim uyuz eşek için.

3. Aylık olarak da 44.20 ve 44.10luk 2 kapanışı var.Önümüzdeki hafta cuma birşeyleri bize daha net gösterecek gibi duruyor. Hadi hayırlısı.

4.  Alıntı Originally Posted by murat4611 Yazıyı Oku
    Geçen gün bir dostum 3000 lota yakın satti hareket yok.diye gitti başka yerden kazandı döndü.dolasdi bu hisse hala aynı.yerinde yine aldı fazlasını hisse 50 üzerine çıksaydı.cesaret edemesdi spege duyurulur bende tum.hisselerimden cikdim bir tek bunu bekliyorum zaten de mutlu.akünün hediyesi sorun yok
    zaten burada tek kazanan gozunu karartip satan kisi...sahsen ben bile bundan onceki 44 ve 46 hareketinde 1000 tane satip 38 ve 39 dan 2 sefer kazandirdi bakalim buseferde aynisi olacakmi...yukardan satan asagidan aldiracaklarmi...elindeki hissenin belli bi miktarini trade amacli satan hep kazandi...

5. Tbarist kardes 3 bin alim yaparsan insallah 50 ye dayarsin kagidi. Mal bi arkadas var gitti altına gömdü gel dedik topraga göm. Korktu yapamadi yoksa 4 bin lot aliri vardı. Ah ulen şu para niye hep bu korkak larda oluyooo

6. İnşallah haftaya şu 44 lü rakamı kırıp yeni bir trend başlatır

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

7. tesadufmudur bilmem ama bugun 150 lot 42.70 den aldim dahada o fiyati gormedi...dunde 41.60 dan aldim daha o fiyati gormedi...onceleri aldikmi hemen zarar yazardi simdi tersi oluyor

8. onceleri aldikmi ertesi gun hatta o gun kapanisda hemen zarar yazardi...simdi ise tam tersi aldiginda kar yazmaya basliyor...hubvc mi dir nedir bi kagit var 3 ay da 5 liradan gozumun onunde 49 gordu...arkadas bizde ki sansa bak ya aldigimiz kagit 3 yildir bekle sonuc ayni yerdeyiz

Sayfa 23/888 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •