Sayfa 802/888 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. 18. Madde süreci, imara açılacak tüm alanı ve alan içinde bulunan tüm parselleri, yolları, okul, hastane vs. gibi alanları düzen altına alıyor. Gelişen imar sürecinde altyapısı muhtemelen hazırlanmıştır bunun. Bütün uygulama bilgisayar ortamında hazırlandığı için de, uzun uzadıya gidecek bir süreç değil. Sadece askı ve itiraz süreci bir ay zaman alacaktır. Askında rutin bir uygulama ve plan dışı bi şey değil bu süreç. Sonrasında başka bir sorun gözükmüyor, yani tapu süreci başlıyor arkasından. Benim beklentim, Haziran ayı gibi, yeni tapuları değerlemiş olur şirket. Zaten hikaye de ondan sonra başlar. Herkese hayırlı ve bol kazançlar. Hayırlı cumalar..

2.  Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    18. Madde süreci, imara açılacak tüm alanı ve alan içinde bulunan tüm parselleri, yolları, okul, hastane vs. gibi alanları düzen altına alıyor. Gelişen imar sürecinde altyapısı muhtemelen hazırlanmıştır bunun. Bütün uygulama bilgisayar ortamında hazırlandığı için de, uzun uzadıya gidecek bir süreç değil. Sadece askı ve itiraz süreci bir ay zaman alacaktır. Askında rutin bir uygulama ve plan dışı bi şey değil bu süreç. Sonrasında başka bir sorun gözükmüyor, yani tapu süreci başlıyor arkasından. Benim beklentim, Haziran ayı gibi, yeni tapuları değerlemiş olur şirket. Zaten hikaye de ondan sonra başlar. Herkese hayırlı ve bol kazançlar. Hayırlı cumalar..
    İmara çıkacak alan çok geniş ama yıllar önceden buna benzer bişey vardı diye hatırlıyorum, neresi pek neresi okul neresi cami, belediye alanı diye ayrılmıştı..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. neredeyse dörtte bir fiyatına arsa var satılık ama hiç müşteri yok, böyle bir mala neden yatırımcı gelmez anlamıyorum.. arsayı piyasadan alayım desen ederinin 2 katı fiyat çekiyorlar, burada mal çeyrek fiyatında ama yine de yüzüne bakan yok!.. buradan 8-10 kat yükselse almak için birbirletini ezerler, bizim yatırımcı ucuz mal sevmiyor..

4. 18 uygulaması bitince de bir halt olacağını düşünmüyorum, yıllarca 5 binlik sonra binlik plan bekledik, olumlu tepki vermek bir yana olumsuz ayrıştı. Sığ bir tahta büyükler girmiyor, ky da yıllardır sarılmış kağıdına satmıyor. Patronun da umurunda değil, bu devirde arsa arsadır deyip bekletiyor. Hacimsiz düşürüyor bilinçli olarak, satayım desen almıyor, mal toplamak gibi bir isteğinin de olduğuna inanmıyorum artık. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bankoff takası görebilen var mı? Bu gün de 3800 lot satışta. Bundaki mal bitmeden sağlıklı yürümeyecek gibi.

6. Citi takasta 37209 lot gözüküyor

7. Buraya kadar dayanma başarısı gösteren genç yatırımcı ve genç trader arkadaşları tebrik ederim herkesin harcı değil.
    Bilin bakalım 2012 yıl sonu mutlu mutlu sona doğru giderken bu kartal arazileri kaç dolar imiş.

107415000 dolar yıl 2012 yıl 2023 peki araziler kaç para 93350000 dolar demek ki bizim az bulunan arazi bu arada değer kaybetmiş

8. 13.12.2012 gün 11737 sayılı dilekçe belediye imar şehircilik md ne cevap vermiş özetle ilgili parseller 18 uygulaması sahasında bulunmaktadır demişler.

Spek yada patron yada değerleme yapacak kurumlar benimle dalga geçmeyin elimde bütün belgeler mevcut neyin ne olduğunu çok şükür biliyorum.

Sayfa 802/888 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •