Sayfa 227/888 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Kartal'da seçim kazanılıp yeni başkan geleli 14 ay geçti. İmar komisyonu o zaman kuruldu. Bu komisyonun en temel görevi ilçenin 1/1000 lik plan. Ne diyorlardı, biz hazırız işlerimizi tamamladık İBB'den 5000 likleri bekliyoruz. Hatta 5000 likleri beklemeden1000'likleri komisyona sevk ediyorlardı. Sözde İBB'den 5000'likler gelene kadar bayrak yarışı gibi acele ediyorlardı, ön alıyorlardı. Kaç ay oldu 5000'lik İBB den geleli. Üstelik Kartal'da aynı parti seçimi aldı. Nasıl bir alçaklık dönüyorsa, işler bir türlü ilerlemiyor.
    Tam planlar bitmişti ki eczacı ben bu plan dışında kalmak istiyorum diyerek bir kaç inşaat firması ile ortaklık kurması sonucu olayı sil baştan yaptı. Yine tam planlar bitmişti ki belediye de hazırdı, eczacı ani bir kararla terar plana dahil olmak istediğini söyleyince tekrar sil baştan oldu bildiğim kadarıyla. Süreçte uzadıkça uzuyor bunların yüzünden.
    İsteseler parsel parsel imar çıkar ancak bunu yapmıyorlar bence sebebi de arsa sahiplerinin kafalarına göre takılmaması için.Toplu bir bölgesel pazarlık olması bence işin uzamasına neden olan bir başka faktör olabilir.Nerde çokluk orda b.... kolay değil herkesin gönlünü yapmak. Bence yerli sermaye ile bu hava da bu bölgenin dönüşümü çok uzun zaman alır ve rantabl olmayacaktır orta vadede.Bunun yerine ülkemizin bu pandemi sonrasında, sağlık üssü olması konusunda çalışmalar var.İstanbul için de merkez de lokasyon olarak ta en iyi yerde böyle bir arsa stoğu bulmak neredeyse imkansız. Kompleks bir plan yapılarak bu bölge değerlendirilebilir, hem devlet hem de bölge de arsası bulunan patronlar bu işten karlı çıkar. Bekleyip göreceğiz artık neden bu kadar kastıklarını, sıradan bir imar planı ilanı olmayacaktır benim fikrim. Bunlar tamamen kendi düşüncelerim olup asla ytd..

2. Aleykümmmseeelaaammmm....

Nasılsınız beyler ....bu spek kardeş güzel kardeş bi çuval parasını aldım iyi geldi yine geldim para varmı para bi yoklama yapalım...

25 ten al 48 den sat....30 dan al 45 den sat...

43 ten alsak 55 ten satarmıyız....!!!!!!....??????

3. Öyle horozlar vardır ki ottukleri için
    güneşin dogdunu sanırlar.
    Aptallugin en açık belirtisi kibir mıdır?
    Evet kibirdir.
    Ben ben ben...

4. Bazen kiziyorum.baska.hisse bakayim.diyorum da milyar zarar aciklayan.bile ucmus o zaman kal.yuvanda diyorum

5.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Aleykümmmseeelaaammmm....

Nasılsınız beyler ....bu spek kardeş güzel kardeş bi çuval parasını aldım iyi geldi yine geldim para varmı para bi yoklama yapalım...

25 ten al 48 den sat....30 dan al 45 den sat...

43 ten alsak 55 ten satarmıyız....!!!!!!....??????
    Sayin kötüit bence satarsiniz satar...alin bol bol alin...

6. Kızma kardeşim.Nasibin varsa olur.Kismet bu işler.
    Yaşama enerjin var mı ?
    En güzeli.Nerede yasiyorsan doğaya, tabiata bırak kendini şu donem
    İstanbul da isen Burgazada nin tepesine çık.
    Şile Darlık barajı civarı güzeldir.
    Buyukada , Kinaliada başka güzel.
    Olmadı Kartal sahil...

7. bana mi diyorsun kizma diye?..niye kizayim, adam bir soru sordu, fikrimi beyan ettim...alan alir satan satar...

Sayfa 227/888 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •