Sayfa 223/888 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Yine bir ibn.lik peşindeler. Tahta ileri geri saçma sapan dalgalanıyor.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bu twitciler de hava gazi cıktı yabancı yada bıyıklı alisi dışın da kalıcı olarak gidemedi bu güne kadar. Credit ve yatfin robotu sağlam alıyordu.

3. 44 üzeri kapanışlar yapamadan heyecana gerek yok. Izlemeye değmez teknikci twitcilerin bile parasizi bize geliyor .

Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bu twitciler de hava gazi cıktı yabancı yada bıyıklı alisi dışın da kalıcı olarak gidemedi bu güne kadar. Credit ve yatfin robotu sağlam alıyordu.
    Alanlara hiç tahammülü yok. Bir anda deli gibi satışa geçiyor.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bu tahta bir gün kendiliğinden gidecekse yani haberi beklentiyi önceden ilk defa satın almaya kalkacaksa o gün muhtemelen gedik sağlam alış yaparak götürecektir. Gerisi hep tiriviri cıktı.

6.  Alıntı Originally Posted by murat4611 Yazıyı Oku
    120 bin takipcili biride onerdi turgg yi .. eninde sonunda goren gelecek teknik olarak.bakiyorlar.zaman gelecek.fiyat olarak.ucuzluk.olarak.gorcekler ve artik.gunlukcu.degil yapiscaklar o zaman coktoplarsin mal.milleetten ..ytd
    kimmis o...pirikaptanimi soyluyorsan 88 bin takipcisi var o da grafik ativermis kama var diyor ama o kamayi habire bize sapladilar

7. Evet o kişi dediginiz gibi takipcisi 80 bin kusur birde israrla bir aydan fazla aldiran birisi var 60 bin takipcili ..benim anlamadigim ilk.defa goruyorum bu kadar çok gündeme almalarini ve buna ragmen hisse gidemiyor. Onceden uc bes bin kisilikler takibe alsan tavaaanlardi. Neyse bizim odaklanmamiz gereken haziran da supriz gundem olur mu ? Agustosda meclis tatile.girer mi ? Bir de 12 planin 8 i bitmisdi kalan 4 plan bitti mi ?

8. Benim bildiğim Eczacı nın kentsel dönüşüm planından çıkmak istemesi ve bir ara açıkladığı inşaat firmaları ile proje geliştirmek istemesi durumu vardı.Sonra nedense biraz zaman geçtikten sonra eczacı geri adım atmış ve tekrardan kentsel dönüşüm planına katılmak istemiş. Tabii bu bize sürekli zaman kaybettirdi artık maksat ne bilemiyorum! Sanırım bu hazırlanan 4 bölge planı buraya ait olsa gerek. Tabii kartal belediyesi topluca mı çıkartır planları yoksa biteni askıya çıkarır mı göreceğiz. Ben bu işin bu kadar süründürülmesinin nedenini bölge olarak komple bir yabancı semayeye satışı olarak planlanıyor olabilir diye yorumluyorum.Zaten şu dönemde de en mantıklı olan bu yöntemdir ve patronlarında işine gelir.Hatta eczacının da tekrar dönüp plana dahil olması bu düşüncemi destekliyor nitelikte.Tabii bu tamamen şahsi fikrimdir asla ytd...

Sayfa 223/888 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •