Sayfa 492/888 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Ben terketmedim,ihanet etmedim. Sonuna kadar gideceğim.Eczacı Yatırım dikkat satıcısız tavan kapamış, ben bunu bilirim, bunu söylerim.Başka da bir şey demem.Saygılarımla,

2. Kalbe dokunuş derken birazdaha açsanız
     Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    28 Aralık 2020 Pazartesi 114.10
    Turgg dalga boyu arttı.Hisse 2. aşamaya geçti.
    128.20 kapatsaydi o gün için iyi olurdu sadece.
    Ama şimdi önümüzdeki bir engel daha kalkti.
    Ve hisse için bugünkü hareket çok olumlu bence.
    Kadim paydaşlar sessizliğini koruyor.Digrysunu yapıyorsunuz.Ama arada bir ses verin.
    Ruyamdaki değere kadar gitmeyi düşünüyorum.
    Sizler 180 de karar kılmıştıniz.Olctuk bictik tarttik yıllar önce ...
    Yarın ne olur.Buyuk ihtimalle kalbe dokunuş yapacak.Hayirlusi olsun.
    İnsansı oinsanlarin kazancı daim olsun
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Ya sattılar, ya da moraller bozuk. Peş peşe tavanlar gördük, bize güzel paylaşımlarıyla yol gösteren, destek olan paydaşlar yok oldu. Yıllarca bu imarı ve getireceklerini yazdık, çizdik, tartıştık. Şimdi imar çıkma arefesinde kimse kalmadı

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2013 yılından beri buradayım. Bu süre zarfında çok kişi geldi geçti. Çok anılarım oldu bu kağıtla. Hatta yanlışlıkla % 9 devre kestirdiğim oldu, alt kademeye alış gireceğim yerde satış girerek. Bursa arazisi satıldığı dönemdeki 2-3 ayı saymazsak hep buradaydım.Bu kağıt sayesinde borsada sabırlı olmayı öğrendim. Bugün büyük kısmıyla vedalaştım. Kalan kısmıyla filmin sonunu bekleyeceğim. Eğer 100 e yaklaşırsa bir miktarı geri alırım. Çünkü benim için bu kağıdın maliyeti tarihi dibinden de az. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu kağıdı yıllarca bekleyen sabreden paydaşların kazanmasını temenni ederim.

5. Ben 17,55 de geri aldım sonra çakıldı stop 🤣🤣son üç dakikada eridim stop

6. Ama gerçekten sabrı öğretti bu hisse banada içim rahat hayırlısı

7. ben de satmadım. tavana yakın yerlerden kırmızı çok gördük ama bugünkü kadar küfretmedim hiç. 1 dakikada o hareket neydi öyle devre kesmeden. ama eczyt tavan olması bunu paldır küldür aşağı salmaları acaba dedirtiyor? gerçi bugün çok mide bulandırdı. hayırlısı bakalım
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8. 17:59 dan itibaren yapilan işlemleri kabaca incelemeye çalıştım. Info yatirim 12.000 lot satis yaparak kağıdı 117 ye kadar cekmeyi başarıyor. Amacı mal bosaltmak olsa bugun 127-128 aralığında bu miktarı 10 kez satardı.neden aptallık edipte daha asagidan elinden çıkardı. Bence amacı kağıdı sabote etmekti ve su an itibariyle başarmış görünüyor. Ama bence burdaki oyun cok buyuk. Bu oyunlarla yıllardır bekleyen bizleri yildirabilecegini dusunuyorsalar yanılıyorlar. Biz burda ne seanslar gördük ama ederini bildigimiz için sabrettik ve bekledik. Biraz daha beklesek olmeyiz. Guzel gunlerin yakin olduğunu düşünüyorum. Insallah yanılmam.

Al sat tavsiyesi kesinlikle degildir.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 492/888 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •