Sayfa 509/888 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Doğum sancısı gibi sanki...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Son bir saat çok çetin geçecek. Yıldız savaşları başlıyor. Bugün hedef 138 olursa bir miktar almayı düşünebilirim. Kapanışı merak ediyorum. Karanlık odada neler olacak muamma.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Speğin attığı taş, ürküttüğü kurbağaya değiyor mu? merak ediyorum. Kimden kaç lot alabildi? Acaba. Baskıyla mal toplayamayacağını ne zaman idrak edecek? bilemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Speğin attığı taş, ürküttüğü kurbağaya değiyor mu? merak ediyorum. Kimden kaç lot alabildi? Acaba. Baskıyla mal toplayamayacağını ne zaman idrak edecek? bilemiyorum.

Satana alma fırsatı verdikçe böyle debelenir durur. Bu kadar ezersen hisseyi zaten yıllardır bir şey yapamamış, satan dönüp alır yine.

Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Satana alma fırsatı verdikçe böyle debelenir durur. Bu kadar ezersen hisseyi zaten yıllardır bir şey yapamamış, satan dönüp alır yine.
    Aynen sayın COOL, demek istediğim bu. Trade edene ne fırsatlar verdi. Artık hareket tarzını ezberledi millet. Biz yapamadık o başka. Baskının dibinden al, tepeden sat, nasıl olsa yine basacak, koy yerine. Bize de speğin cahili denk geldi.

6. Bugunun korkutma yontemide tek kalemde bos olan 8-10 kademeye basmak anlaşılan. Sabahtan beri yapı kredi, is yatirim, vakif yatırım garanti itinayla bu yontemi uyguluyor.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hadi yaptın bugün de böyle. Yarın imar çıkarsa bu adamın hareket tarzı değişecek mi? Sonrası için bir planı olabilir mi acaba bu cahilin.

8. Fiktif işlemlerle anca bu kadar oluyor. Gerçekten mal almak istiyorsa ne yapacağını bilir herhalde. Biz zaten yıllardır beklemişiz 1-2 yıl daha bekleriz sorun yok.

Sayfa 509/888 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •