Sayfa 522/888 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Dün akşam şirket kap a imarin onaylanmadigini sifaen öğrendik diye haber göndermişti. Kağıt aşağıya dogru bekledigimden daha az tepki verdi. Şimdi kendi kendime düşünüyorum. Acaba aksam seans kapandıktan sonra belediyeden öğrendik ki imar onaylanmış diyebilirler mi? Çünkü ECZYT bile 2 gündür tavan fiyatlarina kadar prim yapıyordu. Oda aşağıya salmadi. Hatta şuanda artıda. Böyle bir oyunun altina girmeye cesaret edebilirlermi bilemiyorum. Bu saate kadar resmi bilgiyi beldiyeden alıp imar komisyona geri gönderildi diye kap haberi bekliyordum fakat henüz haber gelmedi. Youtube dan da yayını tekrar izledim onaylanip onaylanmadigina dair kesin hicbirsey anlaşılmıyor. Tek yöntem belediyeden bilgi almak. Onuda henuz yapmadılar.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kısrak huysuzluk yapıyor yine sinirlendiren var sanırım üstüne binmek isteyen mi var ki??? İmar bekliyor biraz sakinleştirseydiniz önce..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. hadi be aldırma artık şu her ay yukarıdan sat aşağıdan al yapanlara. bas git artık
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4. KAP *** TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. *** TURGG *** Değerleme Raporu

Kartal Arazisine İlişkin Gayrimenkul Değerleme Raporu

Değerleme Raporu
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : -
    Bildirim İçeriği
    Değerlemeyi Yapan Kuruluş : ARTI GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.
    Değerleme Raporunun İçeriği : İstanbul Kartal İlçesinde Bulunan Şirket Arazisinin Değerlemesi
    Rapor Tarihi : 08.01.2021
    Açıklamalar
    Açıklama
    Şirketimizin İstanbul Kartal'da bulunan arazilerine ilişkin 31.12.2020 değer tarihli gayrimenkul değerleme raporu
    ektedir.Kamuoyununve pay sahiplerinin bilgisine sunarız.

-KAP-

https://www.kap.org.tr/Bildirim/898390

Çok mu değerliymiş bizim tarla bakabilen oldu mu?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 199 mlyn kdv dahil buldukları fiyat su anda piyasa fiyatı 940 mlyn tl tarla fiyatı imar fiyatı piyasanın fiyatladigi an itibarıyla oluşan fiyat.

7. Rapor çok uzun sakin kafayla hafta sonu okumak lazım yeni bir şeyler varmi kopyala yapistirmi yapmışlar okuduktan sonra yorumlarız.

Sayfa 522/888 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •