Sayfa 829/888 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. uuçaarrr kanatları kırıldı galiba soy ismine hiç uymuyor hareketleri uçuramadı senedi

2.  Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    uuçaarrr kanatları kırıldı galiba soy ismine hiç uymuyor hareketleri uçuramadı senedi

Gedikte toplanan hisseler onun ola bilir. şuan gıda sektörüne merak saldı

Tahminim gedikte başka bir oyuncu daha vardı cuma günü yüklü mal satan bence gedikteki asıl oyuncu değil diye düşünüyorum.

Gazman baba daha iyi bilir o bu konulara sanki daha hakim gibi.

benim gördüğüm tahtada ucar abiden başka oyuncularda var.

Cuma günü yüklü satışın sebebi kredilerden dolayıda olabilir aracı kurumlarda kredi oranları cok ciddi arttı diyorlar belkide kredili hisse taşıyan bir oyuncu kredili olarak taşıdığı kısmıda satmış olabilir. Benim aklıma gelenler bunlar
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    uuçaarrr kanatları kırıldı galiba soy ismine hiç uymuyor hareketleri uçuramadı senedi

Alıntı Originally Posted by acemi_yatırımcı Yazıyı Oku
    Gedikte toplanan hisseler onun ola bilir. şuan gıda sektörüne merak saldı

Tahminim gedikte başka bir oyuncu daha vardı cuma günü yüklü mal satan bence gedikteki asıl oyuncu değil diye düşünüyorum.

Gazman baba daha iyi bilir o bu konulara sanki daha hakim gibi.

benim gördüğüm tahtada ucar abiden başka oyuncularda var.

Cuma günü yüklü satışın sebebi kredilerden dolayıda olabilir aracı kurumlarda kredi oranları cok ciddi arttı diyorlar belkide kredili hisse taşıyan bir oyuncu kredili olarak taşıdığı kısmıda satmış olabilir. Benim aklıma gelenler bunlar
    ilave olarak

aylık bazda bakınca bu ay en ciddi alıcı ziraat yatırımdaki yatırımcı buda büyük ihtimal Gazman baba olabilir
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
    Kartal çukurunda (millet bahçesi) inşaat faaliyetleri başladı. Bir faydası olur mu bilemedim?
    Bilgi amaçlı paylaştım.

5. Bizi iyice çukura çekti nasıl bir senettir bu havada dahi gitmiyor

6. Geçmiş olsun

7. nereden bakarsak bakalım çok büyük bir hayal kırıklığı.
    tüm ortaklara sabırlar dilerim. ne olsa olmuyor...
    ben bir kenara attım bakmamaya çalışıyorum yoksa ilk fırsatta satarım.

8. Cumhurbaşkanı eczyt gorusmusde anlasamamista bu turgg yide etkilermis ben anladım devletin arsayla ne işi var ki

Sayfa 829/888 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •