Sayfa 585/888 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. 4 ay sonra ilk kez satayim demistim bi de yaa

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. Sayin joker uzulme, bunlar hep basimiza geliyor. Bak gectigimiz ay bende celebi vardi, fiyati 150 civariydi. O sira Turgg de 150'lere geri cekilmisti. Dedim Celebi duruyor buralarda, Turgg'nin potansiyeli var. Sattim Celebiyi Turgg aldim. Sattigimin ertesi gunu Celebi tavan yapti ve seriler devam etti. Tur 120 kusurlere gelirken, Celebi 300 kusurleri gordu. Yani nasipte yoksa olmuyor, uzulme, baska bir yerden kapi acilir insallah...

3.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    Sayin joker uzulme, bunlar hep basimiza geliyor. Bak gectigimiz ay bende celebi vardi, fiyati 150 civariydi. O sira Turgg de 150'lere geri cekilmisti. Dedim Celebi duruyor buralarda, Turgg'nin potansiyeli var. Sattim Celebiyi Turgg aldim. Sattigimin ertesi gunu Celebi tavan yapti ve seriler devam etti. Tur 120 kusurlere gelirken, Celebi 300 kusurleri gordu. Yani nasipte yoksa olmuyor, uzulme, baska bir yerden kapi acilir insallah...
    iyi dileklerin için teşekkür ediyorum abiii.. hiç satma niyetim yoktu.ekranları bile kapamıştım bayadır nerdeyse. klağıma bi hisse geldi o da tavana yakındı uzun zaman sonra ilk kez satayım dedim. ki tüyoyla iş yapan birisi de değilim asla ama neyse kısmet diyelim artık. abii sendeki miktarlar tahtayı bozuyordur sen satınca uçması normal,bizimki öyle de değil ki neyse yarısıyla devam
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Aylar sonra yüzümüzde tebessüm oluştu, şükür. Devamı gelir inşallah. Turgg, son 8 yıldır ne büyük imtihan oldun ömrümde.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Son durum nedir acaba
     Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    tavanda 85bin alici...
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mirit131 Yazıyı Oku
    Son durum nedir acaba

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Hadi hepimize yine geçmiş olsun dün alanlar yen8 alıcılara itelemiş kısır döngü devam 1 saatte çok yüksek işlem.hacmiyke hemde normalde gün de olan işlem 1 saatte olmuş tepeden aşağı 14 tl fark var adamlar yine keriz kitlemesi yapmışlar hayırlısı.

Bir sürü küfür eden çıkar birazdan.

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Hadi hepimize yine geçmiş olsun dün alanlar yen8 alıcılara itelemiş kısır döngü devam 1 saatte çok yüksek işlem.hacmiyke hemde normalde gün de olan işlem 1 saatte olmuş tepeden aşağı 14 tl fark var adamlar yine keriz kitlemesi yapmışlar hayırlısı.

Bir sürü küfür eden çıkar birazdan.
    Gazmanbaba belediyeden bir haber yokmu

Sayfa 585/888 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •