Sayfa 847/888 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. sen ben zararina satariz ama özdemir uçar asla zararina satip ciktigina inamiyorum..neden mi;
    2 sene oncemi gecen seneki mi genel kurulda ne demisti ben profesyonel yatirimciyim demisti...illa buda yakin cevresine pozisyon actirmistir...adam kol bacak kesip cikarsa madara olur...cep to cep bana göre...şuan tahtayida sımsıkı sıkanda taa kendisi...

2.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Evet... Sonra aktif aldım.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sen turggde aktif işlem yapiyorsan biz izlemeye gecelim ozaman...arada bende bi yoklama cekip duruyordum...ben artik pusudayim...illaki bu salak tahtaci bugun aldiklarina bir kac gun icerisinde aşagiya basar ona göre bekleyeyim aşagidan alayim bari...seçimlere ne kaldı şunun şurasında...gerci yatirimci ilişkileriyle konuştugumda belediye bu yil sonuna kadar bitirmeyi hedefliyorlarmis...yılbaşına 4 ay var secime kadar ise 7 ay var...al malı cekil köşene mantigi...

3.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    sen ben zararina satariz ama özdemir uçar asla zararina satip ciktigina inamiyorum..neden mi;
    2 sene oncemi gecen seneki mi genel kurulda ne demisti ben profesyonel yatirimciyim demisti...illa buda yakin cevresine pozisyon actirmistir...adam kol bacak kesip cikarsa madara olur...cep to cep bana göre...şuan tahtayida sımsıkı sıkanda taa kendisi...
    Bu Uçar niye böyle tahtayı baskılıyor olabilir o zaman.O da eskilerden mal alamayacağını bilir.Alıp yatmış olanların hiçbiri satmaz 4 haneden önce. Eğer birileri adına iş yapmıyorsa Uçar neden baskılasın hisseyi. Adam spek. Bu aşamada bile baskılayan kişinin işin finali ile ilgili tasarımı olmalı. Bu kişi de ya patrondur ya da anlaştığı müteahittir. Spek onlar adına iş yapıyorsa baskılamak anlamlı olabilir. Ya da patron ciddi mal taşıyanlara ulaşmış ve onlarla ortak hareket ediyor olabilir. Unutmayalım bu hisse aslında sadece bir arsadan ibaret. Ve inşaat sektörü bu ülkedeki en ahlaksız ve acımasız sektör. Bizler bu arsadaki istenmeyen asalaklarız oradan bakınca. Bu baskı bana bunları düşündürüyor.

Ha tam 7 yıldır bekliyorum. tek lot almam ve satmam artık. İşin sonunu görecem. Sanırım hissenin gediklilerinin de hissiyatı budur. Bu kadar tren kaçmış. Burada biz hala büyük kayıplarla beklemişiz. Sonuna kadar buradayız. 4 hanelerde ancak düşünmeye başlar eskiler.

4. Çok fazla kasmaya düşünmeye gerek yok.

Bu saatten sonra alan değil satan düşünsün.

6bin kişilik bir telegram grubu turgg takibe almış durumda acın bakın.

Çok değil az bir almaya kalksalar ne olur tahmin edin.

Herkes 308 üzeri kapanış bekliyor.

Bekleye dursunlar belediye tapu kadastro işleri son asama da bur bölge daha tamamlanmış.

Açın telefon sorun şirket allaha emanet hiç bir şeyden haberleri var ama yokk.

M2 80 bin den başlıyor bölgede yerler ama bize emsal.olamaz.

Daire m2 fiyatları 300bin tl 120bin m2 inşaat sahasından n3 elde edilir hesaplayın.

Mal şu anda hiç olmadığı kadar bedava bunu söylemek için uzman olmaya bile gerek yok.
    Biz senelerdir burada kaldık yeni giren herkes bizden daha avantajlı.

Sn mandarada artık direksiyon sizde sakin ben de değil demeyin siz yön vereceksiniz.

5. Gazmanbaba zamanında demiştim yüzde beşini alalım centilmenlik anlaşması yapalım ama bir arkadaş hariç kimse girmedi tahta da oyuncak oldu. Bunlara güven olmaz. Tahsisli yaparlar ucuza arsayı birine kakalasalar ne yaparsın? BIST patronlarının üç beş tanesi hariç hepsi katakullici. Misal bunun arsa degerlemesi rezillik neredeyse para etmez diyecekler. Yap bedelli artır sermayeyi anlaş bir inşaat şirketiyle biz de sermaye artırımına katılalım ama yok. Hammaligi bize yaptırıyorlar sıra tatlıya gelince lolo...hayırlısı bakalım belki altıncı patron olur

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tahtaya gelen satışın patronla uzaktan yakından alakası yok.

Ziraat deniz 368 dönüşü ceza alan oyuncunun mallarını almışlardı o mallar tahtaya geldi keza gedik oyuncusu bur miktar onunda karşıladığı mal vardı oda fazlasını verdi .

Sen gelene kadar gedik tahtayı trade ediyordu sen mallarını alınca biraz daha kendi ana malından sana verdi geri alırım diye papaz pilav yemedi bu sefer.

Aklın yolu bir fiyat belli eder belli.

Alıcıya mal satacak sen varsın deniz özbilek var verirse gedik var başka kimse bu tahtaya bu saatten sonra mal veremez.

Patron konuyla alakası bile yok kafanızda buyutmeyin o kadar.

Dediğim gibi bir twitter yada telegram kanalında reklam geçince bile tahta kopar .

Bizim temel olarak ona bile ihtiyacımız yok haber gelsin yeter .

Son güncel gayrimenkul degerlemelerine bakın neler olmuş gerçek hayatta.

Benim beklentim buradan proje yapılırsa 36 milyar tl büyüklüğünde bir is ortaya çıkabilir bunun 14 15 milyar tl kısmı çok rahat şirkete kalabilir .

Sizde konunun uzmanlarıyla görüşün ben değerleme uzmanı değilim ama fiyatlar piyasada ortada.

7.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Tahtaya gelen satışın patronla uzaktan yakından alakası yok.

Ziraat deniz 368 dönüşü ceza alan oyuncunun mallarını almışlardı o mallar tahtaya geldi keza gedik oyuncusu bur miktar onunda karşıladığı mal vardı oda fazlasını verdi .

Sen gelene kadar gedik tahtayı trade ediyordu sen mallarını alınca biraz daha kendi ana malından sana verdi geri alırım diye papaz pilav yemedi bu sefer.

Aklın yolu bir fiyat belli eder belli.

Alıcıya mal satacak sen varsın deniz özbilek var verirse gedik var başka kimse bu tahtaya bu saatten sonra mal veremez.

Patron konuyla alakası bile yok kafanızda buyutmeyin o kadar.

Dediğim gibi bir twitter yada telegram kanalında reklam geçince bile tahta kopar .

Bizim temel olarak ona bile ihtiyacımız yok haber gelsin yeter .

Son güncel gayrimenkul degerlemelerine bakın neler olmuş gerçek hayatta.

Benim beklentim buradan proje yapılırsa 36 milyar tl büyüklüğünde bir is ortaya çıkabilir bunun 14 15 milyar tl kısmı çok rahat şirkete kalabilir .

Sizde konunun uzmanlarıyla görüşün ben değerleme uzmanı değilim ama fiyatlar piyasada ortada.
    sayin gazmanbaba bende 27 maliyetli bile lot duruyor kucuk bi meblagdi ama simdi buyutu...satma sirasina gelince son ana kadar burada olacam bak gör

8. endeks 8 bin olmus bu hala 5000 endeksteki fiyati olan 360 gelemedi..bu saatten sonra satanin taaaa....

Sayfa 847/888 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •