Sayfa 40/888 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 313 - 320 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. KARTAL MERKEZ PLANLARI

2006 yılında başlayan ve Kartal’ın geleceğe dönük yeniden yapılanmasını hedefleyen KARTAL MERKEZ PLANLARI ile ilgili çalışmayı yıllardır titizlikle sürdürüyoruz.

Başlamış olduğumuz planlama çalışmaları neticesinde Yunus, Çavuşoğlu, Esentepe, Topselvi, Soğanlık Orta ve Cumhuriyet Mahallelerimizin önemli bir bölümünü içeren, yaratacağı artı değer ile tüm Kartalımızı ilgilendiren MERKEZ PLANLARININ 1/1000’lik planlarını hazırladık.
    Yeni dönemde ilk çalışmalarımızdan birisi 1/1000’lik planların meclisimizce onaylanması olacaktır. Planlarımız uygulamaya girdiğinde etki alanında kalan bölgelerimiz modern, çevreci, çağdaş bir kent dokusuna göre yeniden inşa edilecek.

2. Çok önemli bilgiler aldım tanıdık vasıtasıyla bu ay çok şekilli olacak şimdiden gözünüz aydın

3. Bu ay içi fuul faul eş dost akraba şekil yapacaz bu çakallara ders olsun 40 41 tüm mallar alınır

4. Bu saatten sonra benim için düşüş önemli değil şuan 1000 lot var çok yakın zamanda bu ay içi en az hedef 5000 lot benim için siz sakına benim bu yazdıklarınla ne alın ne satın beni bağlar

5. Benden bu kadar bu saatten sonra daha birşey yazmam kesinlikle ama okurum

6.  Alıntı Originally Posted by Şampiyon Yazıyı Oku
    Benden bu kadar bu saatten sonra daha birşey yazmam kesinlikle ama okurum
    Daha ne olsun; bir geldin pir geldin, ustad gibi yagdirdin. cok onemli seyler ogrendim dedin, merak uyandirdin. mission completed.

7. Önce bir forum kurallarını öğrensin orada verdiği haber seçim öncesi habere benziyor. Ne link var ne birşey eline göre paylaşım iyi valla
    Bu arada Başkan beyin keyfi gelmemiş sanırım

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir de şampiyon'umuz oldu hayırlı olsun. Gazlamak için yeni bir isim bulmuşlar. Turgg için üyelik açmış galiba. Eskiden bir polen vardı, ona çok benziyor.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 40/888 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •