Sayfa 43/888 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 337 - 344 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Satan satar alan alır paşa gönlü bilir ben mart ayına kadar burdayım ıdgyo hisselerimide sattım ama biraz ucuz gitti zamanı gelince fuul full turgg yapacam oldu 1150 lot turgg hadi hayırlısı

2. 150 lot aldım işimden dolayı fazla gündüz ilgilemiyom arkadaş yazınca 150 lot ilave ettim tşk arkadaş

Alıntı Originally Posted by Şampiyon Yazıyı Oku
    Satan satar alan alır paşa gönlü bilir ben mart ayına kadar burdayım ıdgyo hisselerimide sattım ama biraz ucuz gitti zamanı gelince fuul full turgg yapacam oldu 1150 lot turgg hadi hayırlısı
    Idgyo hissen vardı demek. O topicte yazmak kısmet olmadı herhal. Burada dilin çözülüverdi. Ya da hissse değiştirince isim de değiştiriyorsun?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ........,...

5. Değerleme raporunun 5000 lik askıda iken gelmesi yada askıdan indikten sonra gelmesi arasında ne kadar bir fark olur tahmini olan var mı acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by ikonia Yazıyı Oku
    Değerleme raporunun 5000 lik askıda iken gelmesi yada askıdan indikten sonra gelmesi arasında ne kadar bir fark olur tahmini olan var mı acaba?
    Değerlemeyi yapanın suyuna kalmış bu bence.. hatta değerlemeyi yapanın annesinin mesleğine göre de diyebiliriz....

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Tahta ufak ufak gidiyor yazanı cizeni kalmadı. Yabanci iyi sirtlandi mali. Bir de mart ayinda binlik planlar askıya çıkarsa super olur.

Sayfa 43/888 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •