Sayfa 444/888 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Ben kimseye alın ,satın diye yazmadim olabilecek seneryoları belirttim bu arada belki bir çogunuz bu hisse de yokken ben sonhaber linki ile yazıyordum yani yeni gelmedim herkes kendi düsüncesi kendi parası kendi karar verecek bu platform fikir alışveris yapıldığı sosyal bir platform iyi hikayelerin olabilecegi gibi nehatif seneryolarında olabilecegini kimse belirtmiyor ama hayaller bittiğinde hayat biter .....
    Bu arada ateks ve alarko gyo senelerce bekleyen ve tecrubesi olan birisi için yazdım bende var mı turgge var taşıyorum

Yazdıklarım yatırım tavsiye degil hayal urunudur

2. Bu arada borsa oyun yeri degil şakası olmaz ailenin rızkı ike alın terin yatırım yapan birisi şunu iyi bilmeki uzun soluklu bir yol yarın zengin olacam diye parayı yatırıyorsa son kuruşunu borsada kaybedecegini bilmeli kendini okumalı hele ulkemizde iniş ve çıkışların sert oldugu bir piyasa da ise iyi dusunmeli sosyal mecralarda kimseye guvenmesin profesyonel yatırımcılardan destek alsınlar burakarı okuyup hisse alıp / hisse satım kararı almasınlar

Aracı kurumlarına danışsınlar
    Herkese bol kazançlar kazançlarınız daim olsun
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir

3.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Ben kimseye alın ,satın diye yazmadim olabilecek seneryoları belirttim bu arada belki bir çogunuz bu hisse de yokken ben sonhaber linki ile yazıyordum yani yeni gelmedim herkes kendi düsüncesi kendi parası kendi karar verecek bu platform fikir alışveris yapıldığı sosyal bir platform iyi hikayelerin olabilecegi gibi nehatif seneryolarında olabilecegini kimse belirtmiyor ama hayaller bittiğinde hayat biter .....
    Bu arada ateks ve alarko gyo senelerce bekleyen ve tecrubesi olan birisi için yazdım bende var mı turgge var taşıyorum

Yazdıklarım yatırım tavsiye degil hayal urunudur
    Olumsuz senaryolar elbette var hatta biz yaşadık 7 senedir onları.. daha da olabilir imar çıkmayabilir garantisi yok büyük bir oyun ve rant paylaşımı dönüyor ama ama iş sadece Kartal’a ve 1000liğe kaldı. Yine de riskler var ama bu yeşil alan olması vb paranın pul olması değil....

meteor riski daha büyük bence .....

şimdi bir de sen değerlendirme raporu yayınlanınca çıkıp ben demiştim demede....

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Bizim oyun kaybet-kaybetten kazan-kazana evrildi. Sabrı taşan patron spek tahta yapan piyasa her kimse... onlar ne kazanacaksa bu saatten sonra beraber kazanacağız. Dönülmez akşamın ufkuna girdik. Tek mesele spekülatif sert hareketlere girilecek mi onu bekleyip göreceğiz sonucta 3 asagi 5 yukarı imar çıkınca arsanin ederini hesap edebiliyoruz. Bizim peşinde olduğumuz bu saatten sonra asıl borsacilik kismi olacak. Spekülasyon.. bakalim önümüzdeki süreçte ne gibi spekülatif haberlere maruz kalacağız... twittciler bfren kent spekülasyonu pompalıyor.. bekleyelim belki büyük hazine çıkar sonucta kaybedecek zamani kaybetmişiz. Biraz da kazanacak zamani bekleyelim...

5.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Olumsuz senaryolar elbette var hatta biz yaşadık 7 senedir onları.. daha da olabilir imar çıkmayabilir garantisi yok büyük bir oyun ve rant paylaşımı dönüyor ama ama iş sadece Kartal’a ve 1000liğe kaldı. Yine de riskler var ama bu yeşil alan olması vb paranın pul olması değil....

meteor riski daha büyük bence .....

şimdi bir de sen değerlendirme raporu yayınlanınca çıkıp ben demiştim demede....

Piyasa neden olumsuz senaryoları görmüyor ki??? Yoksa piyasanın Nabızını tutamadık mı yeterince?

6. Bugün saat 15 te Meclis görüşmelerimi vardı

7. Az sonra.baslayacak youtube dan canli izlenebiliyor kartal meclis toplantilari

8. Meclisi başkan yönetmiyor. Bilemedim bu kadar önemli bir konu bugün geçer mi? Geçecek olsa başkan bu toplantıyı yönetirdi. İnşallah yanılırım geçer.

Sayfa 444/888 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •